Wpis z mikrobloga

#pytanie do ludzi z #polskiedrogi oraz #samochody też tak macie że jak czasami #!$%@? coś na drodze to wchodzicie na http://tablica-rejestracyjna.pl i sprawdzacie czy czasem ktoś Was nie dodał? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jechałem na majówkę z #gdansk do #gizycko (no prawie, bo to taka wieś obok, nazywa się Jagodne Wielkie, ale takiego hasha nawet nie ma xD) i jechałem S7, no ładnie się zapowiada, ale jeszcze nie teraz bo #robotydrogowe #motzno ALE
ALE

Ale dojechałem do Ostródy, o by Cie h.. Te ronda, cytując klasyka:

To jest dramat #!$%@?


Ciesze się że wyjechałem bez żadnej stłuczki stamtąd ale nie wiele brakowało bo tam nikt nie wie co się dzieje na tych skrzyżowaniach ( )

No ale jedziemy z rodziną dalej i kufa...


Proszę Państwa, co tu się dzieje na drodze? Myślicie, ha! Jakiś debil, czy inny niedzielny kierowca, otóż nic bardziej mylnego.


Kto Wam ustawiał sygnalizację świetlną? Kółko różańcowe przy zakrystii parafialnej robiące na drutach skarpetki dla powodzian? He?

Toż to jest nieporozumienie, stoisz na światłach, czerwone, czerwone, kolejne czerwone... I te czerwone nie to że trwają N sekund, po kawę na CPN zdążysz skoczyć, wrócić i wypić! BA!!! Jeszcze zdążysz na krótkie siku po kawie WTF?!

(°°

Dłużej już tylko czekałem na dziewczynę jak się szła malować i mówi że jeszcze 5 min...

Takie moje #gorzkiezale ja nie mam pojęcia jak Wy tam w tym #olsztyn żyjecie. Na jednych światłach, przybiłem czołem high five z kierownicą, a kierowca obok jak to zobaczył, to moje zwątpienie to tylko rechotał i ze zrozumieniem pokiwał do mnie głową że wie co mnie boli, w stylu

I know that feel bro


To by było na tyle, w załączniku zdjęcie z drogi ;)

#wycieczka #podroze #majowka
Pobierz Ponc3k - #pytanie do ludzi z #polskiedrogi oraz #samochody też tak macie że jak czasa...
źródło: comment_wnt1AfIy9BkTDU0ofmI4Lx0WRTVNFGe0.jpg
  • 8
@Ponc3k: ou je, olsztyńskie światła - dlatego nigdy tam nie wrócę, bo nie dość że czerwona fala zawsze i wszędzie (żeby była zielona to albo trzeba jechać 90-100km/h albo 40km/h) to jeszcze się serio można zestarzeć stojąc na światłach. I tak było odkąd pamiętam, jebią tych świateł wszędzie na potęgę i potem przejechanie z jarot do centrum zajmuje 30-40 minut rano, a to odległość 4-5km...
z tym sprawdzaniem rejestracji to chyba
@Polinik: olsztyńską ( ͡ ͜ʖ ͡) póki co nie #!$%@?łam nic tak spektakularnego żeby ktoś mnie chciał opisywać w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)