Wpis z mikrobloga

@ciachostko: To dobrze że się zgadza. Ja też się zgadzam, jeśli takie są nastroje ludzi to warto to pokazać, zwrócić uwagę. Może prawda jest inna niż podają media. Jeśli to dla ciebie kompromitacja to powiedz jak było i wyjaśnij, bo przecież musisz znać całą prawdę i szczegóły sprawy jeśli to dla ciebie "kompromitacja".
jeśli takie są nastroje ludzi to warto to pokazać,


@Jah00: *podludzi

Jeśli to dla ciebie kompromitacja to powiedz jak było i wyjaśnij, bo przecież musisz znać całą prawdę i szczegóły sprawy jeśli to dla ciebie "kompromitacja".


@Jah00: nie znam prawdy ale nie zamierzam również snuć jakichś debilnych teorii spiskowych, popularnych wśród madek i januszy. Nagle obudził się w tych ludziach duch eksperta bo jak powszechnie wiadomo, polacy to eksperci w
@ciachostko: Komentarz Berkowicza z tego wątku:

Przecież 1) ja tego tekstu nawet nie skomentowałem - poinformowałem, że taki jest rozsyłany 2) tam nie ma mowy o "oferowaniu wyleczenia" 3) W tej sprawie skandaliczne jest to, że o losie WŁASNEGO DZIECKA nie mogli zdecydować JEGO RODZICE. Nie chodzi o samą śmierć dziecka - ta być może była nieunikniona, chodzi o ZASADĘ, której złamanie może być śmiertelne dla naszej cywilizacji!