Wpis z mikrobloga

@Edi93: czyli jak jedzie za mną kolumna 20 aut i kończy się obszar zabudowany, ale jakiś pacan postanowił mnie wyprzedzić w tym momencie i kolejni poszli w jego ślady bo jadę 50 przy dozwolonej 90 to co? mam czekać aż 20 typa mnie wyprzedzi? xD
Niech sobie kupi mózg, wiadomym jest, że jak kończy się obszar zabudowany to kierowca przyspieszy i jak ktoś mnie wyprzedza to zakładam, że bierze to pod
@MirkobIog: #!$%@? drugiemu juz tlumacze ze o tym mowie wlasnie bo zawsze znajdzie sie jakas pala w skodzie na tablicach WE i wyjezdza #!$%@? wie kiedy i skad i jedzie na wyprzedzanie
czyli jak jedzie za mną kolumna 20 aut i kończy się obszar zabudowany, ale jakiś pacan postanowił mnie wyprzedzić


@Gvizdec Jak jedzie za tobą kolumna 20 aut, to znaczy że jesteś zawalidrogą i dokładnie oznacza to, że powinnaś ludziom pozwolić się wyprzedzić.

A nazywanie kogoś pacanem za to że śmiał cię wyprzedzić świadczy o tym, że chyba masz coś nie tak z głową.
@Gvizdec no i m.in. dzięki takim ludziom jak ty na drogach będziemy mieć jeszcze przez długi czas burdel na drogach. Każdego "#!$%@? go to boli" i ma wywalone na resztę. I na prawo - bo po co to komu?
Cała nadzieja w przyszłych pokoleniach, o ile postanowią być bardziej cywilizowane...
@Edi93: Kto jest bardziej cywilizowany? Osoba która jedzie przepisowo i przyspiesza do 90 jak znaki pozwalają, czy osoba której się dupa pali, żeby być 30 sekund szybciej na targu bo karyny wykupią całą cebule? Jak ktoś wyprzedza mnie w miejscu gdzie jest wiadome, że będę przyspieszał bo znaki pozwalają to jego w tym głowa, żeby zdążył wyprzedzić. Jeśli natomiast targnął się z motyką na słońce to


Mógł zaczekać az przyspieszę, albo
@toppo: #!$%@? takich matolow prądem. Najgorsze zwierzęta bez wyobraźni. Z reguły jest to spowodowane małym pyrtkiemi koniecznością jego przedłużania („jak to kurła MIE KRÓLA WIOSKI wypszedza!!??”). Jest na to jedna rada niestety tylko - szybkie auto. Z 250KM pod maską sebek w golfie może mi naskoczyć, a dobrze zaplanowane wyprzedzanie trwa sekundę - najbezpieczniej.
@Edi93: ostatnio jechałem za babą na A4, z jakimś Sebą jechała. Jechałem za nią to jechali wolno, gdy próbowałem wyprzedzić to przyspieszała. I tak kilka razy. Żałuję tylko ze gdzieś policji nie było żeby zarobiła mandat na ten głupi Karynski ryj.