Wpis z mikrobloga

  • 1
@whiteglove A po co chcesz tak wychodzić? Żeby chłopy się za tobą ślinili? Chyba nie po to tam chodzisz, a jeśli po to, to lepiej skończ. Chlopom nic nie poradzisz na ich fizjologiczne zapędy
  • Odpowiedz
To teraz spójrz na człowieka, jak na zwierzę -istotę. Każde stworzenie na tej planecie ma jedno zadanie: przedłużyć gatunek. Każde również ma popędy seksualne. Jedyne, co nas odróżnia od zwierząt to rozum, który może to kontrolować, wybierać partnera na całe życie itp. Ale natury i tak nie oszukasz. Te sławne ramiączka sprawiają, że mimochodem, nawet podświadomie, mężczyźni oceniają Ciebie jako matkę dla ich potomstwa. Sama z resztą przyznałaś, że Ciebie rozpraszaliby dobrze
  • Odpowiedz
A może mi ktoś przy okazji wyjaśni - w podstawówce na religii mieliśmy namalować Adama i Ewę w raju. Jako że malowałam naprawdę ładnie jak na swój wiek i bardzo to lubiłam to namalowałam piękny ogród i Adama i Ewę nagich ale „schowanych” za krzakami i kwiatami. Po prostu pewne miejsca mieli zakryte. Jako dzieciak uznałam że tak jest ok, zresztą to miała być nasza wizja i nasz pomysł.
Dostałam opierdziel od
  • Odpowiedz
@whiteglove: ja tam nigdy nie rozumiałem i do dziś nie rozumiem dlaczego kobiety w kościele nie muszą i nie ściągają nakryć głowy. ¯\_(ツ)_/¯

Facet pierwsze co robi po wejściu do świątyni to cyk, elegancko, kulturka, kapelusz/czapeczka z głowy, a baba wchodzi jak ta pani z wielkim beretem jeszcze bajerancko ułożonym jakoś na bok. XD
  • Odpowiedz
@whiteglove: to wynika też z pewnej tradycji. Stosowny ubiór, kobieta może mieć nakrycie głowy, mężczyzna musi zdjąć itd. jak nie pasuje tobie to że powinnaś mieć zakryte ramiona, to po prostu nie chodź. Ja nie chodzę z myślę ważniejszego powodu: szkoda mi czasu na tę modlitewne głupoty.
  • Odpowiedz
  • 6
@whiteglove

@bokorus zadam po raz chyba piąty pytanie dlaczego kobiety mają być odpowiedzialne za wasze bonery, echhh


Mówisz, że osoby które ci odpisują nie posługują się logiką, ale tak naprawdę to u ciebie tej logiki brak. Wzwód to część fizjologiczna faceta i do pewnego momentu facet może się powstrzymać. Jak przechodzi naga kobieta to facet "zareaguje", nawet jeśli jest w nieodpowiedniej sytuacji. Żeby ułatwić życie facetom oraz utrzymać ich skupienie,
  • Odpowiedz
Pewnie że większość z nas nad tym panuje, ale widząc piękną kobietę biologii nie oszukasz.


ja tam ubieram się jak chce bo jestem brzydka i nikt nie zwraca na mnie uwagi ale też nie rozumiem dlaczego faceci tak świruja. dochodzę do wniosku ze maja więcej jakiś takich prymitywnych cech. jakby byli niżej od kobiet pod tym względem.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie wypada, żeby kobiety wchodziły do kościoła z odsłoniętymi ramionami?


@whiteglove: Pierwszy raz o tym słyszę. Ale to pewnie ta sama głupota co 20 lat temu - gdy chodziłem do liceum chłopcy nie mogli chodzić w krótkich spodniach. Bo podobno odsłonięte owłosione męskie nogi są obrzydliwe. Nigdy tego nie zrozumiałem. W ogóle pokolenie z prlu jest jakieś dziwne.
  • Odpowiedz
@whiteglove: to troche tak jak na uczelni na jakims zaliczeniu. Sa pewne normy, ktore powinny byc przez innych przestrzegane. Kiedys byly inne czasy, wiec wymogi byly tez inne. Ktos sobie wymyslil jak ludzie powinni byc ubrani w kosciele i sie to przyjelo. Poza tym dotyczy to tez mezczyzn.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Ogólnie to blokuję ten tag bo pytania są już trochę bezsensowne, ale odpowiem. Bóg zrobił nas na obraz i podobieństwo dając wolną wolę- ciało to nie wszystko, cokolwiek o tym nie myślisz. Dlatego ważne jest, żeby psyche rządziła ciałem, a nie odwrotnie, to naturalne nawet niezależnie od religii. Poza tym strój taki, a nie inny to oznaka skromności i pokory dlatego co pomaga, a nie przeszkadza skupić się na
  • Odpowiedz
@whiteglove Jak jeszcze parę lat temu jeździłam na oazy, na jednej z nich dowiedziałam się, że kobiety nie powinny ubierać się do kościoła w czerwone sukienki, bo czerwony to kolor kojarzony z erotyką i może rozpraszać/kusić księdza XDDDD
  • Odpowiedz
@whiteglove: tu nie chodzi o księży, tak jak do filharmonii albo na kolację do ekskluzywnej restauracji nie pójdziesz w dresach, tak do kościoła nie powinno się wchodzić w bluzkach z odkrytymi ramiączkami (a mężczyźni w krótkich spodniach). Jest to miejsce wymagające określonego ubioru i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier to wynika z tego, że dawniej wszyscy nosili nakrycia głowy i szczególnie w przypadku kobiet kapelusz był niezbędny, booo.... No właśnie - bo skromność? Nie wiem, ale to właśnie kolejna dziwaczna zasada wymyślona przez ludzi, a nie przez Boga. Myślę, że Bóg ma naprawdę głęboko gdzieś jak się ludzie ubierają. O kościele nie wspomnę, który według Chrystusa nie powinien w ogóle istnieć :P
  • Odpowiedz