Wpis z mikrobloga

  • 156
@nabavzbjl a ja uważam, że to dobre pytanie. Przecież podobno człowiek poznał wstyd dopiero po zjedzeniu zakazanego jabłka, więc krępowanie się naszego ciała nie pochodzi od Boga...
  • Odpowiedz
  • 360
@nabavzbjl a ja mam ochotę blokować kretynów którzy zamiast odnieść się do wpisu wolą sobie poszydzić nieużywając żadnych argumentów - zakładam, że nie masz żadnej odpowiedzi na to pytanie?
  • Odpowiedz
@whiteglove: jako kobieta zapewne doskonale sobie zdajesz sprawę jak nawet lekko odsłonięte kobiece ciało działa na mężczyzn. Na wszystko jest czas i miejsce. Kościół nie jest miejscem do eksponowania swoich wdzięków po prostu. To miejsce służące modlitwie, medytacji i oczyszczeniu myśli.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Tak myślę, że z reguły nie przychodzisz do kościoła jako dumne stworzenie boże tylko jako grzesznik któremu jest wstyd za swoje grzechy i który chce żeby bóg go zbawił. Zakrywanie swojego ciała jest jakimś tam sposobem na okazanie skruchy i żalu za grzechy. Dlatego też są te smutne psalmy, kazania i modlitwy.
Są chyba kościoły w których ludzie przychodzą radośni, śpiewają jakieś fajne rzeczy i ogólnie cieszą się. Przynajmniej
  • Odpowiedz
  • 184
@yuhis no ale czyj to jest problem, że nie potrafi powstrzymać swoich żądzy przez pięć minut? Kobiety mają być odpowiedzialne za to, że wam wariują ptaki? Bo nie kumam. Dokładnie ta sama logika co w islamie.
  • Odpowiedz
@whiteglove: nie zrozumiesz tego bo masz o wiele niższy poziom hormonów płciowych. Mężczyźni zwłaszcza w młodym wieku są niewolnikami testosteronu. Pewnie że większość z nas nad tym panuje, ale widząc piękną kobietę biologii nie oszukasz. To nie jest tak że od razu chce się iść z taką kobietą do łóżka, ale jej ciało się podświadomie podziwia i przykuwa do niej wzrok. Tak to działa i trzeba dużo silnej woli by
  • Odpowiedz