Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze to jest minimalny wyglad mezczyzny, zeby poruchac w 2018 za darmo na tinderze i w realnym swiecie.

Ponizej 10/10 mozesz tylko sie popatrzec na japonskie ocenzurowane p---o i sie do nich fapac, majac lzy w oczach wolno spadajace do morza s----------a.
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #tinder #tfnogf #ladnapan
corinarh - Przypominam, ze to jest minimalny wyglad mezczyzny, zeby poruchac w 2018 z...

źródło: comment_h58uycCDgowyWQntSLS3ez75ocvhHesi.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DelfinaLolina: co ty p--------z kobieto to nie ma znaczenia ze on ci sie nie podoba gdyż to jest gigachad k---a on by cię wziął na środku ulicy wbrew twojej woli a tobie i tak by się podobało bo tak działa natura
a wykopki by tylko s---------y w podskokach ze łzami w oczach słysząc ryk kopulującego gigachada k---a mać ależ on musi mieć berło
  • Odpowiedz
dodam że k---a w życiu poczyniłem już pewne obserwacje znam jednego takiego ziomeczka lekko chadowego przynajmniej z wyglądu i k---a widzę co się wokół niego dzieje a tu jakaś mirabelka p------i że uuu nie podoba się mie xD k---a a ten typ o którym mówię to wygląda jak ostatnia p-------a w porównaniu do gigachada ze zdjęcia xD
typ by mnie wyruchał to bym nawet nie pisnął słowa k---a

aha znałem jeszcze w
  • Odpowiedz
@corinarh: zapomniałeś dodac, że tak musisz wyglądać, żeby zaliczać te akceptowalne pod kątem atrkacyjności lochy. @DelfinaLolina: to co piszesz, to wyłącznie Twoja racjonalizacja. Podświadomie wiesz, że taki Chad nie rzuciłby na Ciebie okiem i jakakolwiek interakcja z nim pozostaje w sferze abstrakcji. To nie Twoja wina, po prostu w ten sposób Twój kobieco-hipergamiczny mózg racjonalizuje sobie pewne fakty.
pawz - @corinarh: zapomniałeś dodac, że tak musisz wyglądać, żeby zaliczać te akcepto...

źródło: comment_I0xCSsgvfwHdPMBwHun1EsiukyBBrAKM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz