Wpis z mikrobloga

@RYSZKRE8888: Nie broń już tych łysych ułomów. #!$%@?, jak żyję, to te pseudopatriotyczne ścierwa były zawsze tym samym, czyli neonazistami, którzy się trochę jednak publicznie wstydzili fascynacji "Mein Kampf" i przyznawały się do tego tylko w swoim własnym gronie.
Obojętnie, czy mówimy o Młodzieży Wszechpolskiej, NOP, ONR czy podobnych organizacjach o proweniencji ewidentnie Skinhead/NS, to oni wszyscy zawsze byli tym samym, najgorszymi odrzutami z polskiego społeczeństwa rozumianego jako całość. Jakoś tak
@Andreth

Obejrzałem nagranie z tego marszu. Flaga Polski była tylko jedna niesiona przez jakąś rudą dziewczynę.

Podejrzewam że to była Niklotu.

Tak w ogóle na nagraniu było widać dolładnie bardzo wiele osób i nikogo nie dostrzegłem tego co na zdjęciu. Nie neguję obecności tej osoby ze zdjęcia, ale był to pojedynczy przypadek.
@Mr_Hand_of_Fate

Obojętnie, czy mówimy o Młodzieży Wszechpolskiej, NOP, ONR czy podobnych organizacjach o proweniencji ewidentnie Skinhead/NS, to oni wszyscy zawsze byli tym samym, najgorszymi odrzutami z polskiego społeczeństwa rozumianego jako całość.


Akurat w MW jest bardzo wiele mądrych ludzi. Z dzisiejszym ONR to różnie bywa ale wszystko idzie w dobrym kierunku i coraz bardziej ONR różni się od tego ONR-u jeszcze z przed 10 lat.

Osobiście widziałem łysoli z ONR skandujących "NARODOWY
RYSZKRE8888 - @MrHandof_Fate 
 Obojętnie, czy mówimy o Młodzieży Wszechpolskiej, NOP,...

źródło: comment_8JSJVCFab4fCD5NHMIfHnZi8orW9rabV.jpg

Pobierz
@RYSZKRE8888:

Akurat w MW jest bardzo wiele mądrych ludzi.

Jeszcze więcej jest głupich. A ci nieliczni, którzy mają cokolwiek oleju w głowie, cynicznie wykorzystują to bydło do autopromocji. I jeszcze nie słyszałem z ust liderów tej niby-patriotycznej organizacji, aby stanowczo odcięli się od promowania nazizmu. No, niby oficjalnie nie lubimy Hitlera, ale jakoś nikogo nie spotkały żadne represje za masturbację do jego portretu. A to prowadzi do konkluzji takiej, że całość