Wpis z mikrobloga

  • 1039
Ale mnie #!$%@?ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie #!$%@? ale wie ze wyprzedzenie nic nie da - podgłaśniamy muze i jedziemy do celu. Ale zawsze sie trafi taki zjeb co na zderzaku wisi przez 10 minut. Kombinuje, poci sie i wkońcu wyprzedza jedno auto. I za 10 minut drugie. XDD #!$%@? gdzie sie tacy rodzą? Pomijam juz sie stwarzają zagrożenie i potem przez takiego debila wypadek i korki jeszcze gorsze. Na odstrzał takich nerwusów #!$%@?ńców. #samochod #kierowcy #motoryzacja
ziobro2 - Ale mnie #!$%@?ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie #!$%@? ale wie ze ...

źródło: comment_XiBHTX7DHJ96W37tdE5uAAKptF4QBdQU.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • 263
@ziobro2 Dupa cicho niedzielniaku, prowadz sobie autko w przepisowej predkosci i daj sobie glosniej rmf, bo wyprzedzanie i tak nic nie da (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 41
@ziobro2 dzisiaj jest wysyp "kierowcuff" co na 90 jadą max 55 (°°
Oczywiście jak jest teren zabudowany, to przyśpieszaja do 70 #fucklogic jednego kolesia wyprzedzalem, bo blokował ruch bo w jednej ręce trzymał loda w kubeczku xD
  • Odpowiedz
@ziobro2: generalnie problemem nie sa wyprzedzający, tylko ludzie jeżdżący wolniej niż tempo dozwolone. Jedzie sobie takich 3 dzbanow 70km/h na 90 co wyjechalo na majowke, za nim wkur**** sie janusze w autach po 80-100KM które nie sa wstanie wyprzedzić 3xAut jadących 70km/h. Za januszami jedzie sebix w swoim 325i które jakoś juz idzie- wyprzedza ich jeden za drugim ....

Gdyby wszyscy jechali 90-100 km/h w miarę płynnie problemu by nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
@ziobro2: najbardziej mnie śmieszą tacy, którzy po mieście bawią się w need for speed, zmieniają pasy, wyprzedzają i na najbliższym skrzyżowaniu spotykamy się bo czerwone. spali mu w mieście z 3-5 litrów paliwa więcej niż mi a dojedziemy w tym samym czasie do celu...
  • Odpowiedz
@ziobro2: Tak bardzo to xD już pomijam sytuacje którą opisujesz, bo to jest kompletny idiotyzm, ale prawdziwe, #!$%@? szoł zaczyna się jak trafisz na #!$%@?ę która zawsze, podkreślam zawsze musi #!$%@?ć niezależnie od tego co się znajduje na drodze i dokąd jedzie.
Jedzie człowiek 20 km/h powyżej dozwolonej prędkości żeby faktycznie nie spowalniać ruchu, to nie #!$%@?, zaraz w lusterku widać jakiegoś frustrata który musi #!$%@?ć, i jest 10^-9 m
  • Odpowiedz
@ziobro2 o jak się zgadzam! Piękny przykład: droga na Świnoujście, droga na Suchań, zwężenie na drodze do Stargardu (tam całe szczęście już barierki dali, to przynajmniej idiotą nie wyprzedzi). No zawsze, zawsze się jakiś debil trafi, który podjeżdża tak blisko dupy, że we wstecznym lusterku widać kolor oczu idioty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mortt: ja tam jak chce poczuć przyjemność z jazdy to jadę do Niemiec na autostradę i lecę sobie ile fabryka dała, w Polsce strach jechać ponad 150km/h
  • Odpowiedz
@ziobro2: Polskich kierowców to trzeba #!$%@?, #!$%@? i jeszcze raz #!$%@?. Często jeżdżę do Czech i jak tylko widzę jakiegoś kretyna w lusterku to 90% Polak. Jedzie 160, #!$%@? długimi i migaczami i król lewego pasa. Ja odbierałbym prawa jazdy i walił po ryju jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Krupier: Racja. Znajomy jarał się ze na trasie 300km urwał pół godziny. Tyle ze #!$%@? jak #!$%@?, nawet w zabudowanych. To jak dla mnie bardzo mały zysk biorąc pod uwagę ze właściwie ciagle łamiesz przepisy i stwarzasz niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Ale dla niektórych to powód do chwalenia się.....
  • Odpowiedz