Wpis z mikrobloga

  • 1039
Ale mnie w-------ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie w-----a ale wie ze wyprzedzenie nic nie da - podgłaśniamy muze i jedziemy do celu. Ale zawsze sie trafi taki zjeb co na zderzaku wisi przez 10 minut. Kombinuje, poci sie i wkońcu wyprzedza jedno auto. I za 10 minut drugie. XDD k---a gdzie sie tacy rodzą? Pomijam juz sie stwarzają zagrożenie i potem przez takiego debila wypadek i korki jeszcze gorsze. Na odstrzał takich nerwusów p--------w. #samochod #kierowcy #motoryzacja
ziobro2 - Ale mnie w-------ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie w-----a ale wie ...

źródło: comment_XiBHTX7DHJ96W37tdE5uAAKptF4QBdQU.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Modzian: czekam az wroce do kraju i kiedy taki kozaczek jak ty bedzie gral ze mna w cykora czy nie zjade mu na pobocze, puszcze gnja w skarpetkach za odszkodowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jojne: bywam czasem, obecnie mam słaby samochód więc nie ma czym szaleć. tego nie musisz mi mówić, zrobiłem w swoim życiu dość dużo kilometrów i jeżdżę rozważnie - choćby dlatego wolę pojechać do Niemiec z---------ć aniżeli ryzykować w Polsce, poza tym u nas nie ma gdzie się rozpędzić bo zaraz trzeba hamować albo nawierzchnia c-----a. ;)
  • Odpowiedz
@ziobro2: najwiekszym niebezpieczenstwem podczas wyprzedzania to sa debile, ktorzy nie potrafia zrobic odstepu, aby auto moglo sie wcisnac. Najczesciej sa to mirkokierowcy z mikrochujem, ktorzy sami nie wyprzedza, ale innym tez nie dadza
  • Odpowiedz
@ziobro2: sznur samochodów w dużej mierze tworzy się przez takich kierowców jak Ty (Teza). Bo jak jedzie ciężarówka, ciągnik, autobus czy inne auto spowalniające ruch i pierwszych kilku kierowców boi się/nie umie/nie chce wyprzedzać mimo że jest to dopuszczalny manewr i są ku temu możliwości, później dojeżdżają do nich kierowcy tacy jak Ty, którzy widząc kilka aut rezygnują z wyprzedzania to tworzy się sznur samochodów jadący 70km/h.... Więc proszę o
  • Odpowiedz