Wpis z mikrobloga

  • 1039
Ale mnie w-------ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie w-----a ale wie ze wyprzedzenie nic nie da - podgłaśniamy muze i jedziemy do celu. Ale zawsze sie trafi taki zjeb co na zderzaku wisi przez 10 minut. Kombinuje, poci sie i wkońcu wyprzedza jedno auto. I za 10 minut drugie. XDD k---a gdzie sie tacy rodzą? Pomijam juz sie stwarzają zagrożenie i potem przez takiego debila wypadek i korki jeszcze gorsze. Na odstrzał takich nerwusów p--------w. #samochod #kierowcy #motoryzacja
ziobro2 - Ale mnie w-------ą takie typy. Sznur samochodów. Kazdy sie w-----a ale wie ...

źródło: comment_XiBHTX7DHJ96W37tdE5uAAKptF4QBdQU.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zubern: Polacy jeżdżą szybko ale bezpiecznie, poza tym każdy wie że prawo jest do d--y a ograniczenia prędkości są losowe więc po co ich przestrzegać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ziobro2: Mnie bardziej w-------ą jadący 30km/h po mieście. Rusza taki pierwszy z czerwonych i przejedzie może z 10 samochodów bo on
1. Późno wystartował
2. Rozpędza się 15 sekund do stałej prędkości
3. Stała prędkość to 30 albo 40 km/h.
Spotykam takich sporo
  • Odpowiedz
@ziobro2: bo to sebixy, które jak nie spałują do granic możliwości na krótkiej prostej, żeby być w pkt X 3 sekundy przed tobą, to będą chore i wyskoczy im gul na dupie.
Możesz jechać i setkę przez prosty kawałek w lesie (nieodgrodzony, szybciej niewarto, regularnie pod kołami lądują jeże, psy czy mniejsze zwierzaki), ale niee, debil musi wyżyłować rdzewiejącą astrę w gazie czy inne clio do stanu niemalże degeneracji, bo
  • Odpowiedz
@ziobro2: przejedź się drogą z Brzozowa do Rzeszowa, takich delikwentów masa, jeżdżę długo to wiem kiedy się tworzy sznurek który jak się uformował tak się wtoczy do Rzeszowa, ale janusze żyjące nadzieją wyprzedzają 2 czy 3 auta bo szybciej będą na miejscu (xD) i wciśnie się taki 2 auta przed Ciebie i dojedzie do miasta w tym samym czasie co Ty, ale zagrożenie stworzy bo "i tak będę szybciej jak
  • Odpowiedz
@DonPablito: złych warunków by nie było gdyby 'zamulacze' zamiast jechać jeden za drugim w odstepie 10m , zachowali by odległość w metrach 1/2 predkosci.Najłatwiej jest osądzać tego co wyprzedza... moim zdaniem skoro sa mandaty za przekroczenie prędkości powinny być również za zbyt wolna jazdę. Bo to plaga na drogach krajowych w PL...
  • Odpowiedz
@ziobro2: jechałem wczoraj w Bieszczady i natrafiłem na taką kawalkadę. Byłem tym jedynym idiotą, w Twoim mniemaniu, który wyprzedzał. Po kolei, w niezabudowanym, na prostej, bezpiecznie przeskoczyłem sobie 10 samochodów, które prowadził dziadek w Dacii i pojechałem dalej. Tak, jestem kretynem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@ziobro2: Jakby taki janusz sobie policzył, że dojedzie do domu może dwie minuty szybciej, auto spali kilka litrów paliwa więcej a on będzie dużo bardziej zmęczony to może by dał sobie spokój.
Problem jest taki, że...

  • Odpowiedz
@mortt: Ja nie patrzę na spalanie, bo więcej płacę za utrzymanie auta niż wydaję na paliwo xD.
Brzydzę się ludźmi którzy myślą że ich klasa premium daje im jakieś nad prawa w ruchu, zachowują się jak świnie, które wpadły do spiżarni.
  • Odpowiedz
@cobaltBlue: OK, to dlaczego podajesz spalanie i umiejętność liczenia jako argument? Swoją drogą myślałem, że paliwo wlicza się w "utrzymanie auta". Więc siłą rzeczy zawsze będzie to wartość większa bądź równa, nigdy mniejsza...
Swoją drogą nie zauważyłem, żeby auta poruszające się na drodze powyżej przeciętnej prędkości szczególnie cechowała klasa premium. Chyba, że passat, focus i fabia wlicza się do kategorii premium. Jedyne chamstwo, które faktycznie zauważam częściej jako marki premium
  • Odpowiedz