Wpis z mikrobloga

#filmnawieczor: "Triangle" (2009) - dziś film, który trudno jest mi jednoznacznie ocenić. To na pewno ciekawa pozycja będąca mixem thrillera, #scifi i mystery movie kierowana do osób, które pod płaszczykiem tego co widać na pierwszy rzut oka lubią doszukać się drugiego dna i połączyć fabularne elementy układanki w całość.

Twórcom udaje się w pierwszej części filmu bardzo fajnie zbudować napięcie i klimat, jednak te elementy z czasem zanikają - środek filmu jest dosyć średni. Wpływ ma na to głównie sama fabuła, która nie ustrzegła się błędów logicznych i w pewnej chwili zaczyna nużyć (mnie nie przestraszyła, a chyba taki był zamysł). Do tego dochodzi też aktorstwo i dialogi, które są co najwyżej średnie. Na szczęście materiał na końcu powraca na właściwe tory i zalecam uważne śledzenie tego, co dzieje się na ekranie w trakcie trwania całego filmu, ponieważ pomoże to w późniejszej interpretacji. Jeśli ktoś potrafi przymknąć oko na lekko drewnianych bohaterów i na środek filmu, który wskazuje na jakieś slasherowe kino klasy B to myślę, że całościowo będzie zadowolony.

Opis:


Jeśli podobają Ci się moje wpisy, to zaobserwuj proszę mój tag, będzie mi niezmiernie miło - #poroncowekino ʕʔ

#kino #film #filmy #sciencefiction #ogladajzwykopem #horror
Poroniec - #filmnawieczor: "Triangle" (2009) - dziś film, który trudno jest mi jednoz...

źródło: comment_DBdlT8lgP1z61JqZWSZZSoSw0Pa3eRI0.jpg

Pobierz
  • 5