Wpis z mikrobloga

@Pirzu: Dziwne. Są głosy, że ludziom lepiej trzyma bateria. Ja siedzę osobiście jeszcze na Nougacie i wyciągam max. 5h i tak się bije z myślami czy instalować Oreo czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirzu Mam OP5 i niestety ta firma to żart. Sam telefon ma ogromny potencjal ale nie w rękach tych nieudaczników od Softu. Apartat do tej pory nie doczekał się sensownego update mimo ze na xda pokazano ze mozna z niego wycisnąć o wiele więcej. Akcje z baterią pogarszająca się z update na update to smiech na sali. Szkoda bo sam Oxygen jest sympatyczny i telefon fajnie poskładany, a o wydajność można by
@Python: aparat używam gcam, a wideo standardowa apka - stabilizacja urywa dupę. Lepszego aparatu w telefonie nie potrzebuje. Tel oceniam nadal 9/10, Samsung niestety daleko w tyle i ich nocny aparat #!$%@? daje w porównaniu do overall
@Pirzu: Kurde, ja miałem problem z baterią tylko na jednej becie. Na najnowszej nie mam większych problemów. Teraz mam ponad 3h na ekranie z full podświetleniem, nfc, 4g, wifi i bt na stałe, a zostało jeszcze 40% baterii. Po najnowszym updacie wkurzają mnie tylko powiadomienia. Zrobili chyba jakiś interwał na nie i jak chwilę się nic nie dzieje to potem powiadomienia odświeżane są raz na ~15 minut. Wtedy dostaje nagle 10