Wpis z mikrobloga

Najlepszy okres w życiu singla to ten gdy się dowiadujesz, że znajomy został ojcem bo wiesz, że zostanie bankomatem i niewolnikiem na kolejne 20 lat życia a Ty posuwasz fajne prostytutki. 0 przyjemności, 0 rozwoju osobistego tylko słuchanie karyny jak to jej źle bo się obudziła i płacz gnojka 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tfwnogf #przegryw #wygryw #stulejacontent #zwiazki
Pobierz m.....n - Najlepszy okres w życiu singla to ten gdy się dowiadujesz, że znajomy zosta...
źródło: comment_N9XpptE8eYuHx6qzkvoA6qom2Q3mcjos.jpg
  • 70
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@mastopiron: bankomaty będą Ci teraz pisać teksty o szklance wody, zostawieniu czegoś po sobie, że to radość i szczęście, inwestycja która się zwróci... A prawda jest taka, że każdy z nich w głębi duszy przyznaje Ci rację. Bo świat się zmienia, nie pracujemy fizyczne, mamy dostęp do wszystkiego, zakładanie rodziny nie jest niezbędne do przeżycia, nie podnosi statusu społecznego, posiadanie dziecka nie jest zabezpieczeniem na starość
@mastopiron masz brzydki ryj i poniżej 179cm, zgadłem? Gdybym miał płacić swojej żonie za sex to musiałbym wydawać ponad 10k miesięcznie a do tego ugotuje i posprząta i poprostu jest, mam z kim porozmawiać gdy mam problem i przytulić się po ciężkim dniu, mam z kim dzielić troski i radości a Ty spuszczasz się w jakaś tempą dzidę która ruchalo już stado spasionych januszy i mówisz że się rozwijasz? Chyba #!$%@? w
@inverter: nie rozumiem po co naskakujecie na typa - ma pewne wdruki w mózgu, chyba nie umie przekazać swoich przekonań w sposób zwięzły, bez obrażania kogokolwiek, ale ja go całkowicie rozumiem. Nie każdy chce mieć rodzinę, nie uważa tego za ultimate goal w swoim życiu. Moim skromnym zdaniem, to dość prymitywne i bardzo degradujące, iż sprowadzamy się tylko i wyłącznie do roli rozpłodowej - spłodzić dzieci, przekazać geny i tyle. Nic