Wpis z mikrobloga

@kawazrana: Taa, znam to. Te dzisiejsze dzieci są strasznie wybredne, jeśli chodzi o prezenty. Ja na przykład kupiłem ostatnio swojej chrześnicy (3 lvl) zajebistą piłę spalinową Makity, 3.5 KM, z 45cm prowadnicą i patrz, nie chciała się bawić. No to nie, została u mnie...

  • Odpowiedz
  • 7
@ed_norton juz zapowiedzialam, ze jej nie kupie telefonu, bo to nie jest zabawka dla dziecka w jej wieku. Kupie miniwieze i pewnie jakies zloto. Na wszystko inne juz jest lista zamknieta ;]

  • Odpowiedz
  • 5
@kawazrana mam to samo, ale chyba kupię mojemu aparat ostatecznie bo jest całkiem anty rower. Smartfon potrzebny mu w tym wieku jak świni siodło.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx no to wiesz, co ja czuje. Bez sensu te dzieci sie czasem zachowuja.

@kos_ o aparacie tez myslalam, bo mozna wybrac taki bardziej dziewczynski i dzieciecy niz wieza jednak, ale juz ktos tam inny kupuje.
  • Odpowiedz
  • 3
@ziobro2 dla tego konkretnego dziecka bedzie wylacznie zabawka, nie trzeba jej nigdzie lokalizowac, bo jest wszedzie wozona samochodem ze wzgledu na odleglosci, nie musi sie tez z nikim umawiac i byc w kontakcie z powodu w/w.

@ed_norton #c-----------l ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Chudzinx nie wnikalam jaki chce ten telefon, bo mnie to nie interesuje, ale podejrzewam jak bym nie przyniosla co najmniej jakiegos LG
  • Odpowiedz
  • 6
@m4kb0l z pewnoscia ludzie dadza im tez koperty, wiec niech spozytkuja ta kase na prezent dla dziecka, a nie "przejedzenie" tego. Poza tym ona juz ma jakis telefon, chce nowy. Ja sie z tym nie zgadzam, wiec nie przyloze do tego reki. Dziecko tez czasem musi przegrac, byc gorsze i poczuc frustracje, bo potem idzie w nowe srodowisko i sa od niego lepsi i jest dopiero bol i zdziwko, ze juz
  • Odpowiedz