Wpis z mikrobloga

Haha bekazkatoli i prawaków, bo przecież tylko tacy ludzie chcieli żeby chłopiec żył. Otwieramy szampana i idziemy tańczyć na grobie, bo najważniejsze że jakieś nasze pokrętne pseudo-polityczne racje i gimboateizm będą na wierzchu.
Sam jestem ateistą, ale wstyd mi że jestem przez to utożsamiany z takimi ludźmi, kiedy czytam takie wpisy. Więcej RiGCzu mają ci co memy z chłopcem wrzucają, bo to jest tylko ostry czarny humor. Ale świętowanie śmierci dziecka, dla polityczno religijnego trollingu rodem z ruskiej fabryki jest obrzydliwe.
#alfieevans #bekazpodludzi #gimboateizm #ateizm #podludzie #janusze #worstofmirko
Pobierz
źródło: comment_nVe4LJb8Zx7BZxK6GLcmeheuy3AGYAiy.jpg
  • 13
lepsze jest nasmiewanie sie z katoli i pro life #!$%@?ów


@ActiveekHere: nie wiem jak to wytłumaczyć komuś takiemu, ale spróbuje.

Nabijanie się z katoli, prawaków, lewaków, pisowców i papieża = ok
Nabijanie się że "na złość" innym dziecko zmarło = nie ok
Katole są też nienormalni, i można z nich jajca sobie robić ale nie trzeba w to dziecka wciągać. Obrzydliwe.
Co ma wspólnego wyśmiewanie polaków-robaków i tańczenie na grobie?


@MinnieMouse0: a co ma wspólnego Brytyjczyk Alfie Evans z kato-polakiem-robakiem?
Robactwo to król od pomarańczy świetnie trollował, ale nawet on by chyba dzieci martwych w to nie wciągał...
przytoczenie wypowiedzi ludzi którzy myślą że od modlitwy odrasta mózg dziecka


@ActiveekHere: możesz mi pokazać gdzie ktoś twierdzi że mu mózg odrośnie od modlitwy?

To że ktoś się modli o czyjeś zdrowie to jego prywatna sprawa, ale siedząc na tagu nie widziałem takich zboczeń
@kamien23 najlepsza odpowiedź jaką widziałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

kontekst: zakazanie wyjazdu do Włoch

@tlaziuk jestem po stronie rodziców chłopca bo to jest ograniczanie wolności tej rodzinie, skoro wszyscy się zgadzamy że chłopak jest warzywem i nic nie czuje, właściwie to jest martwy, to nie wiem jak można by mu jeszcze wyrządzić jakiekolwiek zło

@ArtWrt147: No, nie do końca. Jego mózg nadal działa, przynajmniej w jakimś stopniu.