Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie ze znajomymi pociągiem spędzić fajnie weekend i wszystko byłoby super, gdyby nie jakiś osobliwy typ, który wykupił dla siebie 6-osobowy przedział i siedzi w nim sam rozmawiając z jakimiś wymyślonymi ludźmi.
- Ale będzie super wyjazd, nie mogłem się doczekać.
- Cieszę się, że wszyscy jesteście.
- Dobrze, że udało się to wszystko zaplanować i teraz mamy czas tylko dla siebie.

I tak od 3 godzin. Przyszedł "nowy" konduktor, który tak naprawdę jest psychiatrą i za chwilę ma z nim podjąć jakąś mediację, bo obsługa boi się, że gość coś #!$%@?. Trzymajcie kciuki, żebym dojechał w jednym kawałku.

#creepy #pociagi #podroze
  • 15
@Venro: Jadę sobie ze znajomymi pociągiem, cały przedział zarezerwowany, kulturalna atmosfera a tu nagle w p i e r d a l a się jakiś trzech młodzianów i nie dociera do nich, że nie ma już więcej miejsca. Jeden był tak bezczelny, że usiadł różowej na kolana, no to kazałem im wypi#rdalać. Trzecią godzinę tarasujemy gówniakom wejście do przedziału, na szczęście zaraz przyjdzie konduktor...
@krafo Uważam, że nie. Sanderson miał dobry pomysł, ale realizacja taka sobie. Sama książka kończy się, jakby miała być serią, ale kontynuacji chyba nie będzie.

Dodaję @Mashe, dopiero teraz doczytałem spoiler :)