Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sinuh: prawda to z tymi UZK, że przełożysz dżojstik to może się w nim coś przyciąć i rozjazd się nie przekłada? Był ostatnio jakiś biuletyn o tym.
  • Odpowiedz
@sinuh: pewnie chodzi mu o to, że przez takie ulgi w państwowych spółkach wszystko pada na pysk, ale moim zdaniem tak czy siak lepiej by nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bemol14 u mnie są antywykleszczeniowe :DD
Na autoryzacji chcieli specjalnie wykleszczyć żeby zobaczyć jak wkleszczam. Nie dało rady :DDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ogau ja się tam cieszę ze zniżki. Gdyby nie ona to bym zbankrutował na miesięczne, a do pracy jeździć trzeba
  • Odpowiedz
@sinuh: zwrot kasy za dojazd do pracy to co innego. No ale jak dają to korzystaj. Sam bym pewnie cały kraj z taką ulgą już zjechał.
  • Odpowiedz
@IcyHot: tylko, że to nie jest tak jak ze zniżką np uczniowską, tutaj musisz tę zniżkę wykupić, więc jeśli dziecko nie dojeżdża pociągiem do szkoły lub ogólnie mało jeździ pociągiem, to się zwyczajnie nie opłaca
  • Odpowiedz
tylko, że to nie jest tak jak ze zniżką np uczniowską, tutaj musisz tę zniżkę wykupić, więc jeśli dziecko nie dojeżdża pociągiem do szkoły lub ogólnie mało jeździ pociągiem, to się zwyczajnie nie opłaca


@MasterOfChaos nie wiem jak w innych spółkach ale akurat w PLK zniżki dla dzieci nie trzeba kupować, jest całkowicie za darmo. ;)
  • Odpowiedz