Wpis z mikrobloga

Jak nie dać się zhackować❓Dowiesz się tego z naszego 3h wykładu. Znów odwiedzamy największe polskie miasta i właśnie otworzyliśmy rejestrację! ⚠️Liczba miejsc ograniczona, a kilkadziesiąt wejściówek na każdy z terminów jest do zgadnięcia po sporo niższej cenie. Kto pierwszy ten lepszy! :)

https://niebezpiecznik.pl/post/jak-nie-dac-sie-zhackowac-w-krakowie-warszawie-gdansku-wroclawiu-i-lodzi/

PS. Wykład jest przystępny dla każdego, dlatego dajcie o nim znać także swoim rodzicom i nietechnicznym znajomym! Każdy powinien wiedzieć jak bezpiecznie korzystać z internetu na komputerze i smartfonie oraz jak chronić swoje dane w cyfrowym świecie.

#bezpieczenstwo #security #internet #technologia #niebezpiecznik #warszawa #krakow #gdansk #lodz #wroclaw #mirkoreklama
  • 16
@PiersiowkaPelnaZiol: Czasami technicznie nie dasz rady być i lipton. Gdybym był prelegentem sam bym sobie to nagrywał, żeby mieć i np ocenic swój występ jak wyglada z drugiej strony.

@ppawel: Nie każdego pasjonata itp stać np na konferencje za 2k i bardzo często bilety są tańsze dla prywatnych osób które sam się doszkalają aniżeli dla frim z budżetem i traktujących to jak inwestycje - ale to tylko mój punkt widzenia.
@Vein: Tak ale myk jest taki że jak chcesz hajs od firmy (żeby firma Ci zapłaciła) to ciężko to dostać do ręki bo jakoś to trzeba zaksięgować i dla 100 zł nikt nie bedzie robił takich kombinacji
@Vein: dokładnie tyle samo mi wyszło (~243 zł)...

@bi-tek: rozumiem intencję, ale z punktu widzenia osoby fizycznej prowadzącej działalność, to trochę wygląda na woda na lotnisku 10 zł tuż obok kranika z wodą pitną gratis - niby wszystko jasne, ale niesmak pozostaje...

Podobną politykę ma JetBrains, sprzedający IntelliJ, PhpStorm i inne dobre narzędzia dla programistów: wersja indywidualna to 149eur, a wersja dla firmy to 499eur... ale jeśli kupujesz dla siebie
@Vein: @ppawel: właśnie mnie też to ciekawiło... Kupiłem bilet za 199 i chciałbym otrzymać na niego fakturę. Co mam zrobić w takiej sytuacji @niebezpiecznik-pl? :) I dlaczego nie mogę tego zrobić? :)

BTW. Bilet kupiłem już sporo tygodni temu więc nie ładnie tak pisać, że "właśnie otworzyliśmy rejestrację" :P :P :P