Wpis z mikrobloga

@MiQ27: @roszej: @damian_co_dalej: to zamiast k---a się smiać z chłopaka, może byście go wyprowadzili z błędu? Internetowa loża szyderców, psia jego mać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Elessar: ostre, to sztywny napęd 1x1 gdzie pedały kręcą się z kołem i do przodu i do tyłu. nie ma tam mechanizmu zapadkowego tak jak jest w przypadku szosy, singla czy wielu innych zwykłych
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@MiQ27 @roszej @damian_co_dalej @goedenavond @sd32ds3eew23 Oj no już kurde, nie jestem dobry w tym temacie xD dla mnie szosa to było ostre koło na przemiennie, ale dzięki że wyprowadziliscie mnie z błędu. Człowiek się całe życie uczy. @marafc Podejrzewam że siodełko za nisko bo nie mogę się z górala przestawić że tylko palcami dotykam drogi a wolę całą stopą. 170cm, rozmiar 25 chyba jeśli czegoś nie
  • Odpowiedz
Ostre to nie przełożenie 1 do 1


@kusprzyk: przecież nie napisał, że 1 do 1 tylko 1x1, czyli jedna zębatka z przodu i jedna z tyłu. Nic o stosunku ilości zębów nie wspominał
  • Odpowiedz
@Elessar gratuluje zakupu, polecam poogladac na YT filmiki odnosnie ustawienia siodelka, bo to dość kluczowa sprawa. Lepiej mieć wyżej i nie "wychylać" kolan na zewnątrz. Na pewno nie uda Ci się dotykać całą stopa podłoża siedząc na siodełku.
  • Odpowiedz