Wpis z mikrobloga

Page Buildery dla wordpressa. Jak ktoś ma coś do dodania ogólnie nt. ich użycia lub doświadczeń z poszczególnymi to śmiało

#wordpress #webdev #webdesign #ankieta

Najlepszy Page Builder dla Wordpress to:

  • Beaver Builder 4.3% (2)
  • Cornerstone ( X-Theme) 0% (0)
  • Divi 10.9% (5)
  • Elementor 4.3% (2)
  • King Composer 0% (0)
  • SiteOrigin 4.3% (2)
  • WPBakery 6.5% (3)
  • Visual Composer 15.2% (7)
  • Inny ( napisz który) 2.2% (1)
  • Żaden. Nie używam ich 52.2% (24)

Oddanych głosów: 46

  • 10
@lady_katarina: IMO wystarczy jakiekolwiek obycie z takimi narzędziami i za pomocą SquareSpace, Divi, czy innego buildera można stronę postawić w 2 godziny. Doprowadzenie do tego, żeby strona jakoś w miarę wydajnie działała to już inna kwestia. No i ten wygenerowany przez buildery kod...

@marecki22: WPBakery to chyba największy syf z jakim miałem do czynienia. Ciągle coś się wysypywało, nie zapisywało, bloki się przestawiały itd. Visual Composer niewiele lepszy, teraz korzystam
@marecki22: Używam Divi + Custom CSS. Prostszego narzędzia chyba nie wymyślono. Często robią updejty dodając nowe funkcje, które rzeczywiście potrafią zrobić robotę. Fajny tez mają patent na globalne współdzielenie elementów (można wybrać, które opcje mają być współdzielone). Z minusów dodałbym ich automatyczną responsywność, która dla mnie jest bezużyteczna, ale tutaj wjeżdża custom CSS.
@marecki22: Uważam siebie raczej za amatora w kwestiach web. Jestem kimś w rodzaju "wezmę się nauczę i sobie zrobię sam" i pod to dostosowałem narzędzia. Dlatego tak cenię sobie Divi. Shortcodów praktycznie nie używam, a od strony wydajnościowej nie mam zastrzeżeń, bo po pierwsze wszystko mi śmiga, pod drugie kilka updejtów temu zrobili mega optymalizacje wynikowego kodu, a po trzecie na końcu i tak jest Disquss, który ładuje się wieki.

Co