Wpis z mikrobloga

@mafi20: Swoją drogą - gdyby tak z 7 lat temu takie memy pojawiały się po angielskiej stronie barykady to na wypoku Małysz byłby nakręcany i prokurator dziura w dupie wzywany xD

Kiedyś pradziadek mi powiedział - "każdy mierzy drugiego swoją miarą". No i właśnie to widać po manii na punkcie szkalowania Polski - Polacy sobie wyobrażają, że na zachodzie to ich szkalują i nabijają się bo sami by dokładnie to robili
@Wymiatashi92: Polacy są skażeni wirusem homosovieticusa, będa deprecjonowac wszystkich dookoła a sami oburzać się na jakikolwiek przytyk, będa krzyczeć że to niedopuszczalne i wywołają międzynarodową aferę

(z resztą Rosyjska mentalność jest taka sama, co wiele razy nawet na wypoku było podkreslane np. przez pisanie #4konserwy.ru)

wg Leszka Kołakowskiego

mentalność Homo sovieticus można scharakteryzować następującymi cechami:

- człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej),
- dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności
@maciss: Jakby te żarty coś zauważały to nikt by nic nie miał. Początkowo nosacze były zabawne bo wyśmiewały przywary Polaków, potem się zrobił jakiś festiwal #!$%@? jak jakaś blok ekipa.

Popatrz na ten obrazek. Czy wyśmiewa jakieś zjawisko jak choćby "dinuffin"? Nie, to jest dosłownie "hehe pijom som brzydcy jeżdżą #!$%@? samochodami a my to ładnii fajnie jest, lepsiejsi", no beka w #!$%@? xDDDD
Polacy sobie wyobrażają, że na zachodzie to ich szkalują i nabijają się bo sami by dokładnie to robili na ich miejscu xD


@Wymiatashi92: po memie z małpą to wywnioskowałeś? A małpa ukrainiec to od początku tam była do wyśmiewania?

Popatrz na ten obrazek. Czy wyśmiewa jakieś zjawisko jak choćby "dinuffin"? Nie, to jest dosłownie "hehe pijom som brzydcy jeżdżą #!$%@? samochodami a my to ładnii fajnie jest, lepsiejsi", no beka w
Pobierz
źródło: comment_VOFulSO4uvk3BIO6lWLTtwLziyBGTUtF.jpg
@Wymiatashi92: jesteś żywym potwierdzeniem powiedzenia "każde towarzystwo czerpiące przyjemność z udawania idiotów, po jakimś czasie zostanie przejęte przez idiotów wierzących że są w dobrym towarzystwie". Serio nie widzisz ironii w "piękny duży nos, zadowalający partnerki seksualne" i olbrzymiej dumy z jeżdżenia pasatem? Masz za mocno zakorzeniony stereotyp "polaczka" w głowie żeby zauważyć że te memy są identyczne pod względem poziomu ironii?
@Wymiatashi92: naprawdę nie wiem jakim cudem nie widzisz że "nie ma nosa" i "zaspokaja nosem najpiękniejsze kobiety" to dokładnie to samo co "nie patrzy ludziom w oczy" i "znalazł sposób jak patrzeć całemu światu w oczy naraz". Do głowy przychodzi mi jedynie jakiś filtr z powodu nienawiści do narodu polskiego i wiary w to że jest to naród inny niż pozostałe.

Kiedyś pradziadek mi powiedział - "każdy mierzy drugiego swoją miarą".