Wpis z mikrobloga

1. Pisz o kimś debilizmy
2. Prewencyjnie daj go na #czarnolisto żeby cię nie wyjaśnił swoim komentarzem
3. profit?
4. Możesz sobie walić konia do tego jaki jesteś "mądry", a co głupsze neuropki pogłaszczą cię przy tym po siurku XD

Jeśli RiGCz istnieje, to @Reepo jest jego antytezą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rakcontent #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_aTsiY7dup155IbNQrPGLAwYd7Y5bQC2R.jpg
  • 24
no wszystko fajnie, ale póki co nie odpowiedziałeś na ten wpis więc "wyjaśnij" jemu tutaj


@enforcer: A co tu wyjaśniać? Napisałem:

Ból bez świadomości jest jak ten "ból" które czują odcięte i oskórowane żabie udka, kiedy posypiesz je solą.


A on z tego "zrozumiał" że twierdzę iż te żabie udka odczuwają ból XDD

Widocznie nie rozumie, że ból od "bólu" różni się tym co inteligencja od jego "inteligencji" ( ͡°
@Lawrence_z_Arabii: uwielbiam takich agentów którzy muszą się zawsze wymądrzać nie wiedząc nic o temacie. Pewnie że dzieciak nic nie odczuwa, bo pomimo że ma nadal - teoretycznie działające (choć nie wiemy nic o ich stanie) receptory bólu, to jego łuk odruchowy jest teraz niepełny ze względu na brak obszarów mózgu które były by w stanie przetworzyć sygnał przekazywany przez synapsy układu somatycznego. No ale oczywiście zawsze sie znajdą tacy co nie
@Lawrence_z_Arabii: nie chcę nić mówić, ale swego czasu pomawiałeś mnie robiąc klasyczne #obgadujo i jakoś pominąłeś zawołanie mnie do swojego wpisu, także nie przesadzaj z tymi osądami na temat rigczu. xD
w tym wypadku masz jednak 100% racji, nie dość, że gość przysadził taką głupotę, to jeszcze czarnolisto. xD samozaoranie level: hard.
@Lawrence_z_Arabii: nie rozumiem za bardzo o czym mowisz w komentarzach, ale ze screena twojego wpisu jasno wynika ze uwazasz ze posypanie zabich udek generuje pewien rodzaj bolu

no wiec to nie prawda, jedyne co sie tam dzieje to wytwarzanie impulsu nerwowego przez jony sodu, w udkach caly czas jest niewykorzystana energia w postaci ATP i nastepuja skurcze miesni