Wpis z mikrobloga

@atrax15 telewizji nie ogladam. Ale jesli to nie fake to ladnie pis oglupia starsze spoleczenstwo ktore zyje tylko na podstawie mediow. Sam osobiscie nie sledze tego co sie dzieje na scenie politycznej, ale jesli cos przykuje moja uwage to nie polegam tylko na tym co redaktor chcial przekazac, ale czytam komentarze z ktorych czasem powstaje fajna dyskusja z ktorej moge poznac poglady dwoch stron np. Jakiegos konfliktu.
@bemol14 ostatnia przegladajac oferty wycieczek to i za 1k(na osobe) mozna cos wyszarpac za granica. W ofercie zdjecia hotelu i pokoi niby wygladaly fajnie, ale pewnie mija sie to z tym co faktycznie sie zastanie na miejscu. W sumie to i u nas za noc nad morzem w jakims hotelu czy tam innym wynalazku cenia sie jak za noc w naprawde dobrym hotelu, a czesto warunki w tych hotelach nad morzem nie
@bemol14 niestety ludzie kupujac wycieczke za 1 k oczekuja luksusu, a potem wystawiaja zle opinie hotelowi bo cos tam nie podpasowalo. Czytajac czasem opinie na temat hoteli zastanawiam sie co ludzie maja w glowie, a najgorsze komenarze sa gdzie ludzie na koniec poruszaja temat obslugi - jesli ludzie maja odrazu rozczeniowa postawe do obslugi to czego w zamian oczekuja ? Ja podchodze z zasada badz czlowiekiem dla czlowieka niezaleznie od wykonywanej jego
Coś może w tym być. Zauważcie, że Polacy w piątki i w soboty kupują na zapas aż nadto żeby im nie brakło :D może rozkręciły się małe sklepiki. Mi się podoba, że wielu ludzi widać na spacerach, w parkach, miejscach turystycznych a nie w galeriach. To też buja gospodarkę bo zarabiają jakieś lodziarnie, gofry, waty itp. Ja wiem, że zaraz zostanę zhejtowany ale mam pełno znajomych, którym to pasuje. Argumenty wrzucane na
@januszjanusz01: Wzrosły obroty w handlu w porównaniu do poprzedniego roku (może to być spowodowane świętami wielkanocnymi) więc co by nie mówić mogą używać tych statystyk. Identycznie było na Węgrzech

W raporcie czytamy, że obroty w sektorze detalicznym w całym roku wzrosły o 5,6 proc. – autorzy powołują się na dane Centralnego Urzędu Statystycznego (CUS)....

Czytaj więcej wykopu zamiast sam sprawdzać dane
@szynerski widze w piatek i sobote zawalony paking pod tesco. Jestem z mniejszego miasta i tu niema galerii handlowych i niedziela jest dla nas jedynym dniem gdzie wybieramy sie do wiekszego miasta na zakupy do galerii bo jest tam poprostu taniej(nie jezdzimy tam co tydzien, wypad jest raz na miesiac lub dwa). Widzisz wiecej osob na spacerach bo robi sie ladniejsza pogoda :)
@ediz4 statystyki statystykami, a przecietny obywatel jak niemial pieniedzy tak dalej niema. Srednia krajowa tez sie sugerujesz ? Jak dla mnie wiarygodniejsza jest mediana. Tylko w mediach nie podadza mediany bo to nie brzmi tak samo fajnie jak srednia no i wiadomo mediana nie byla by tak wysoka jak srednia.