Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #nvidia #geforceexperience

1. notorycznie mi się rozjeżdża dźwięk w nagraniach, czasem do takiego stopnia że nagrania nie chcą się w vegasie odtworzyć bez kombinowania i używania sztuczek z internetu, za dobra jakość na mój hdd?

2. jest jakiś sposób by nagrywało mój mikrofon na dwa przyciski? jeden od discorda, drugi od mikro w grze
  • 21
@RPG-7: 1. Ja spotkałem sie z rozjezdzajcym sie dźwiękiem przy tym jak procek przestawał wyrabiać z nagrywaniem wszystkiego itd. Spróbuj nagrać czymś innym dźwięk może OBS
@xplleuae: mam włączone 2 ścieżki, z miech temu totalnie mi się rozjeżdżał, teraz widzę że problem dalej występuje ale w mniejszym stopniu @Kwiatuszyn: kierwa, w sumie to może być niestabilny 6600k podkręcony do 4,5ghz xD
@RPG-7: możesz sprawdzić jeszcze jak nagrywasz video w sensie dźwięk z windowsa i mikrofon. Chodzi mi o częstotliwości. Ale niestabilny procek może byc powodem. Poszperaj w opcjach. Może jakis syf masz. Format zazwyczaj pomaga i oszczędzasz duzo na szukaniu takiego gowno problemu, bo czasem to może byc jeden ptaszek w opcjach
@xplleuae: może byc to tez cos z kodekami, albo jakis błąd przy wgrywaniu plików, który zapisał sie, a usuwanie szciezki nic nie daje, bo wszystko zostaje zapisane w pamięci, a potem ładuje sie w locie, bo to ta sama ścieżka i hash
@Kwiatuszyn: @xplleuae: hm.. teraz jak przesłuchałem źródłowe pliki to faktycznie dźwięk nie jest rozjechany xD dziękuje pan vegas xD

czyli jak mam licencje na 14 to jestem w dupie i muszę spiracić 15 build 311?