Wpis z mikrobloga

Od kilku dni w MiFit używanego z #miband2 rozjeżdżają się dane. Tzn. co innego pokazuje opaska i okienko główne programu, a co innego historia, różnica kilkuset kroków w ciągu dnia. Zaczęło się od tego, że nie zliczył mi ostatnio treningu (biegania). Widoczny był w aktywności i live steps, ale brak w historii. Od tamtej pory codziennie statystyki się różnią. Próbowałem robić unpair, instalowałem różne wersje aplikacji (ze sklepu i z apkmirror). Zdarza się, że w trakcie dnia dane się zrównają, jednak na koniec i tak jest to samo. Miał ktoś podobny przypadek?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KociPazur: Dzięki za ten wiele wnoszący do tematu komentarz. Już biegnę po Garmina lub Fitbita za 1000 zł, żeby mi policzył kroki i wyświetlił kto dzwoni (a nie, czekaj... w tej cenie nie będzie tego potrafił).
  • Odpowiedz
@procop nie obrażaj się Mirek, ale taka prawda. Opaski dobrze działające są droższe niż 100zł.
Robię w tym temacie research od dłuższego czasu. Ogólnie najgorzej jest się kierować artykułami w stylu "top 10 opasek fit", gdzie firmy płacą za nie cebuliony, żeby im reklame robic. Lepiej wejdz na jakieś forum biegacza, czy innego sportu i tam poczytaj prywatne opinie.
  • Odpowiedz
@KociPazur: Dla mnie nie nie ma znaczenia, że to opaska za 100 zł. Używam Mibanda od premiery 1s i sobie bardzo chwalę bo trafia w moje potrzeby. Do tej pory nie miałem problemów i powodów by zmieniać opaskę na coś innego. A że problem w działaniu się pojawił szukam rozwiązania. Jak znajdę czas na profesjonalne bieganie to i o sprzęcie będę myślał.
  • Odpowiedz