Wpis z mikrobloga

Nie będę brał kredytu na kij wie ile w wieku 2X lat, nie jestem psychopatą xD Nawet gdybym już legendarne 15k zarabiał to nie brałbym kredytu bo chcę mieć możliwość zmiany miejscowości kiedy chcę( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kondono: @jestem_na_dworzu: @enslavedeagle:

Popieram!!! dzięki temu mam najemców na mieszkanie które kupiłem mając 2X lat i wynajmuję bo wyjechałem gdzieś indziej ( ͡° ͜ʖ ͡
@Kondono: Banda idiotów powiadasz. Ja trafiłem kiedyś na taki przypadek(Wwa, Al. Niepodległości pomiędzy Narbutta a Dąbrowskiego), że było w necie ogłoszenie prywatne, nawet w miarę ok, ale na miejscu okazało się, że poza właścicielką jest jakaś "agentka", która informuje o dodatkowych kosztach w postaci prowizji dla niej.

- No chyba ją suty drą- pomyślałem. Miałbym jakiejś babie zapłacić 700-800 zł. za nic. Czaicie to?
Serio, tak po**banej akcji nigdy wcześniej i
@PrinsFrans: ale nawet ten przyjęty za normalny sposób agencji to dla mnie jakaś patologia. Agencja wstawia ogłoszenie na olx i za to najemca ma zapłacić prowizję w wysokości jednego czynszu. Aha. Rozumiem, gdyby to wynajmujący płacił albo najemca, który zgłasza się do agencji i zleca znalezienie mieszkania. Jak dla mnie to to już jest #!$%@? akcja a takich ogloszeń nie brakuje. W Warszawie to jeszcze pal licho bo jest taki wybór,