Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski ty sie typie totalnie wlasnie pograzyles. Czyli jednak to prawda, lukasz non stop tam siedzial w pokoju i to od dawna. Czemu nie mieszka u rodzicow swojego ojca? Przeciez sam mowiles ze lukasz bedzie musial z nimi mieszkac bo tak sad nakazal to jest primo. Duo jakim cudem w sekunde pojawiles sie z warszawy az w toruniu? Ladnie robisz widzow w bambuko. Dobrze ze lukasza zapisales na to MMA, bo bedzie umial jakas technike perfekcyjnie sprawdzic na gosce. Zuch brat, klamiacy 24/7 mowiac ze wszystko robi dla rodziny.
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 11
  • Odpowiedz
@daniel-zwierzynski: Dobra daniel nie pruj sie tak, bo nie dawno dostalem od malego zrodelka filmik jak kiedys z ozkiem paliles z bongosa przy spiacym lukaszu. No chyba nie chcesz by to wyszlo na jaw co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zacznij szanowac widzow, a nie robisz w konia ich. I mam prawo to pisac, chyba boli cie prawda? Juz przygotowujesz true story dla wykopkow i ludzi
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Siedzi na streamie "TUCZNIK #!$%@?, TYLKO HAMUJESZ DYMY"
Nie ma go na streamie "NIE SZANUJESZ WIDZÓW, CHCEMY DYMÓW"
Przecież to, że "gdzieś" pojechał to była wymówka dla fanów jachimków i bmw, żeby go nie #!$%@?, że nie ma go na streamie i tyle.
  • Odpowiedz
@BisonGrass: Problem w tym z czegos takiego nie pisze, bo jest mi juz obojetne kto tam bedzie, bo i tak w kazdym momencie moze sie pojawic ten grubas i zniszczyc klimat, takie oto jego motto. Pokazal to przed chwila. Mogl powiedziec prawde ,,sorry dzis jestem u ojca" i to by wystarczylo a nie czaruje ze w warszawie siedzi i wielkie elo w minute w toruniu jest ( ͡° ͜
  • Odpowiedz