Wpis z mikrobloga

@hyperballad: a dlaczego biologia to niekoniecznie technika? tu mamy maszynę i tu mamy maszynę, z tym, że jedną organiczną drugą nie. Homoseksualizm ma podłoże biologiczne, bo w każdej populacji zdarzają się jednostki biologicznie zaburzone. Oznacza to więc, że odbiegają one od normy, czyli są zaburzone, błędne. Owszem, u zwierząt występuje homoseksualizm, nic to jednak nie zmienia w dyskusji. Tak czy siak dochodzimy do momentu, w którym homoseksualizm jest ślepą odnogą,
  • Odpowiedz
myślę, że zwierzęta zaspokajają swoje potrzeby w obrębie swojego gatunku i tak powinno pozostać, choćby dlatego żeby ich nie krzywdzić


@hyperballad: czyli jednak chodzi o seks a nie uczucia. Myślałem, że o tym właśnie rozmawiamy. Raz twierdzisz, że homoseksualizm to uczucia i w związku z tym należy zalegalizować śluby dla par homoseksualnych, bo miłość i te sprawy a zaraz, że to jednak czysta relacja seksualna.
Niewiem jak bardzo trzeba być
  • Odpowiedz
@hyperballad: tak napisałaś to wcale nie nadinterpretacja:

myślę, że zwierzęta zaspokajają swoje potrzeby w obrębie swojego gatunku i tak powinno pozostać, choćby dlatego żeby ich nie krzywdzić

  • Odpowiedz
@hyperballad: mnie homoseksualiści nie przeszkadzają i nie mam zamiaru ich karać za to co robią w łóżku. To jest właśnie tolerancja o która walczą. Problem jest w tym, że oni też próbują zmieniać definicje słowa tolerancja. Chca ja zrównać ze słowem akceptacja.
Teraz jest tak, że albo akceptujesz ,albo jesteś homofobem. To jest najbardziej smutne
  • Odpowiedz
myślałam, że to oczywiste że chodzi o emocjonalne i seksualne


@hyperballad: to nie jest oczywiste, bo tylko zwyrol by mógł pomysleć, żeby spółkować z zwierzętami :) Chyba, że to takie związki tez już walczysz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: mało był poruszany temat globalnego ocieplenia, więc dorzucę, że kiedyś był lądolód na terenie większości Polski, nie było dieslów, lodówek z freonem, ani pieców i jakimś cudem ten lód się stopił
  • Odpowiedz
widziałaś kiedyś marsz miłośników masturbacji cz pieszczot stopami i czy walczyli o przywileje w związku z tym?


@Niestabilny: Jakie przywileje? Jeżeli mówisz o możliwości zawarcia cywilnego związku małżeńskiego to nie przywilej a równość, dzięki czemu mieliby prawa w pewnych sferach ekonomicznych jak chociażby wspólność majątkowa. O coś takiego nie można by walczyć w przypadkach jakie użyłeś w tym głupim porównaniu.
I naprawdę uważasz, że roszczeniem jest chęć posiadania tych praw
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek koledze na początku chodziło o to, że trochę generalizujesz, co jest prawdą. Ewolucja jest formalnie nadal hipotezą, bo są takie mankamenty, które nie zostały wyjaśnione i sprawiają, że nie można uznać tego za jednoznaczny fakt.
Nie masz dowodu, że akurat wszystkie szczepienia działają.
Co do homoseksualizmu to też różnie bywa. Niby został usunięty z listy chorób, ale to ze może być wrodzony nigdy nie zostało udowodnione a sam pociąg homoseksualny
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: #!$%@? mać xD
To że zmiany klimatu występują od zawsze jest wiadome i nikt temu nie zaprzecza, problem w tym, że obecny stan przyspiesza na przestrzeni dziesiątek lat, a nie dziesiątek tysięcy lat. Nawet wtedy zmianom klimatu towarzyszyło wymieranie gatunków (choćby żeby obrazowo pokazać: mamuty, tygrysy szablastozębne...) w momencie kiedy te zmiany nastąpią w ciągu jednego pokolenia, spora część gatunków nie będzie miała czasu, żeby w ramach doboru naturalnego
  • Odpowiedz
ale równość już jest :) przecież ja też nie mogę zawrzeć małżeńskiego z osobą o tej samej płci :)


@Niestabilny: xDDD

Parafrazując, niewolnictwo to też równość bo jakby niewolnik miał pieniądze to też by sobie mógł niewolnika kupić przecież.
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR: teraz moze i postepuje szybciej ale nozesz nie jest to zasluga ludzi!! ile razy trzeba to samo walkowac!! ludzie generuja ulamek, odpowiedzialne sa zupelnie inne czynniki, poogladaj programy o tym to sie dowiesz, chcialbym zablysnac i podac zrodla ale nie pamietam

ps. o tej porze wybaczam ci moszne i brudne mysli XD
  • Odpowiedz