Wpis z mikrobloga

@oh_boiii słoickie bydło hehe studenci w większości, wiem bo często jeżdżę Mostem Poniatowskim i wysiadają tam a w drodze słyszę rozmowy, #!$%@? dziunie, czy suchoklatesy 16 letnie z hehe wódeczką
@haker_proker akurat to nie tylko Polska...gdzie nie byłem np. w Turcji, Egipcie jak lokalsi wbijali na plażę z gromadą guwniaków to wszystkie śmieci, osrane pieluchy itd albo zostawiali na plaży albo #!$%@? do wody....
@Kumagoro: u nas zasypali ostatni kamieniami ostatni kanał [ten taki gdzie wjeżdżasz autem żeby zrobić coś przy podwoziu] kamieniami, bo #!$%@? zostawiali tam niepotrzebne części i butelki po oleju. teraz trzeba jeździć po warsztatach i płacić, bo z podnośnika wszystkiego nie zrobisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crackhack: Przecież u nas funkcjonują skupy puszek aluminiowych. Co prawda nie ma kaucji na butelki z plastiku ale zawsze jest na szklane. To nie są Niemcy, jesteśmy za bardzo zacofani na niektóre rozwiązania. Jak dla mnie to bardziej studbydło które ma #!$%@? na porządek. Oczywiście nie wszyscy na studiach tak się zachowują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej strony to weźcie wyrzućcie kija z dupy, że pije tylko patologia i w ogóle kto by pomyślał, żeby sobie w czwartek wieczorem posiedzieć nad rzeką z kumplami i przechylić piwko, naprawdę straszna rzecz. U nas w Szczecinie na bulwarach oficjalnie nie można pić, ale jest ciche przyzwolenie na picie na prawym brzegu Odry, a na bulwarze od strony "miasta" pić nie można i tam już lecą mandaty. Na drugiej stronie
@Kumagoro: Ale czego wy #!$%@? oczekujecie po masie ludzi, w każdym stadzie są chore jednostki. na 100 osób niech 7 zrobi #!$%@?, inny zrobi zdjęcie i obrywają wszyscy po dupie. Ludzie litości, tak było jest i będzie.

Oczywiście bydło trzeba #!$%@? tępić, ale zakazywać czegoś bo margines odwala maniany, to już inna bajka. Nie tędy droga
@Kumagoro: #!$%@? młodzi ludzie, przyszłość tego narodu, a po rodzicach odziedziczyli nie tylko cechy wyglądu.

Albo to ja obracałem się w odpowiednim towarzystwie albo po prostu tacy ludzie studiują na gdańskiej polibudzie, bo nie pamiętam sytuacji kiedy ktoś w plenerze zostawiłby jakieś śmieci, poza petami i kilkoma kapslami od butelek. No po prostu takiej sytuacji nie było, bo nawet jak ktoś się #!$%@?ł jak messerschmitt to zawsze znalazł się ktoś kto
@Kumagoro: za moich wczesnych studenckich czasów (czyli jakieś 5 lat temu) na każdej nadwarciańskiej imprezie trafiali się ludzie, dla których wynoszenie śmieci po sobie było obciachem. Byli niepokorni i fajni, mogąc wyrzucić butelkę do Warty. Na szczęście to mniejszość.