Wpis z mikrobloga

@sabtuzdeamon: jest po prostu dobre. Według podziału Netflixa druga część jest bardzo naciągana. Robi się telenowelowo, trochę niedorzecznie i momentami żenująco (wymiana ognia z policjantami to ultimate top kek).

Po pierwszych odcinkach byłem zachwycony, pod koniec pierwszej części już tylko mi się podobał, a druga przeszła zupełnie bez echa.

Ale Berlin to nadpostać, o której jak dziki oglądałbym spin-off.
  • Odpowiedz
@alonso117 To powinna być wskazówka, a nie wyznacznik, który jeszcze wypomina się innym, mającym inne zdanie.

@TomdeX Rozpisanie mistrzowskie, tak, ale ich decyzje w trakcie fabuły to czasem ciężki orzech do zgryzienia. Zwłaszcza Rio i Tokyo, to co oni wyprawiali ze sporą przewagą wyprzedzało dokonania Skyler White, jeśli chodzi o wywoływaną irytację. W żadnym wypadku nie krytykuję, byli świetną równoważnią doskonałego planu Profesora.


Po prostu gdy pojawiali się na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@sabtuzdeamon: Mam już tego dosyć! Od tygodnia w mojej głowie "Bella ciao", pod prysznicem śpiewam "Bella ciao", jak jadę smochodem puszczam w pętli "Bella Ciao" a wieczorami szukam nowych wersji "Bella Ciao". Dziś jadę do lasu na ognisko, pewnie jak wypije to będę śpiewać "Bella Ciao".... Puta mierda!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PaulStone: serial opowiada o grupie ludzi, którzy nie mają nic do stracenia insa zrekrutowanych do ekipy na pewien napad. Generalnie konwencja serialu fajna, fajnie zrobiony ale cholernie przewidywalny. A scena z linku to dla mnie najlepsza scena z serialu alenwyjeta z kontekstu mocno :) polecam obejrzeć serial mimo, że dla mnie jest średni. Nie sugeruje się mną :D
  • Odpowiedz
@sabtuzdeamon To jest najbardziej przereklamowany serial, na ktory jest ostatnio jakis dziwny hajp. Drugi sezon był tragiczny, pozikm absurdu i groteski urósł fo nieznanych wczesniej rozmiarow. Pierwszy byl jeszcze w miare ale te niektore sceny jak np.akcja z rysowaniem portretu pamieciowego skutecznie obrzydzają odbior. Mam nadzieje, ze kontynuacji nie bedzie, historia jest skonczona.
  • Odpowiedz
@sabtuzdeamon serial jest fajny, ale potwornie dłużący się. prawie każdy odcinek powinien być krótszy o połowę. no i naciągany był od samego początku - ale załóżmy, że taka konwencja ;)
  • Odpowiedz