Wpis z mikrobloga

@Kreutz-u: mnie zainspirował tym wpisem. Sporo ludzi mówiło, że chciałoby przeczytać książkę Jordana B Petersona "12 Rules For Life", ale nie można jej dostać w Polsce. Dlatego, że mam zwyczaj, że dobre książki kupuje w paru egzemplarzach by móc rozdać swoim bliskim, postanowiłem, że podzielę się z naszą mirkową rodziną.

Tak więc chciałbym jednej osobie przekazać tę książkę zupełnie za frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale dlatego, że nienawidzę marnotrawstwa nie zrobię zwykłego rozdajo by gniła na półce albo trafiła na alledrogo. Wybiorę osobę, która jutro do godziny 21:37 #szanujenieszkaluje napisze:
- 2-3 zdania po Angielsku dlaczego by chciała ją dostać (ważne, bo język w książce jest dość ciężki),
- zaplusuje ten wpis dla widoczności by inni, którzy chcą tez mogli wziąć udział,
- wrzuci zdjęcie swojego posprzątanego pokoju przed i po - wraz z nickiem lub ekranem na którym będzie ten post (można dodać kilka zdjęć).

Wygrywa osoba albo z największą ilością plusów, albo która będzie bardziej przekonywująca dla mnie.

Tak więc mircy do dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki #jordanpeterson #filozofia #psychologia #wojnaidei
sorek - @Kreutz-u: mnie zainspirował tym wpisem. Sporo ludzi mówiło, że chciałoby prz...

źródło: comment_i74BA7VNwoP7fsPOW1PhfjlVXGZbbwgB.jpg

Pobierz
  • 18
posprzątanego pokoju


@sorek: spełniałbym wszystkie wymogi po zastosowaniu wypowiedzi po ang, prócz tego jednego. Właśnie mam gości z USA i nie ma opcji bym zrobił porządek :P zwłaszcza ze są do końca tygodnia tylko. :/
Hi! What can I say... I'm poor and I have sick daughter, please please choose me! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Actually I'd like to get the book not only to improve my own mental life but also to gain some knowlegde how to behave towards kids and how to raise them (or at least not hurt them in some way as teachers often do). I'm going to be
@sorek: Wiadomo, że audiobook to nie to samo co książka papierowa, ale jak ktoś bardzo nie chce sprzątać pokoju to po założeniu konta na Audible można mieć wspomnianą pozycję na 30 dni za free! ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Tak jest przynajmniej w Audible UK.

Tak czy siak mega propsuje za akcję!
@sorek:
I would like to get this book not only to learn how to enhance the quality of my life but also because I'm really keen on reading this kind of books. I enjoy finding new, exciting pieces of advice and incorporating them into my daily life. This book would be perfect for me, especially because of the quantity of free time during the exam season at my university ( ͡