Wpis z mikrobloga

To już taka tradycja wypokowa, że należy hejtować aktorów grających postacie innego koloru skóry niż posiadają. Tym razem oberwał Achilles:
https://www.wykop.pl/link/4270123/takiego-achillessa-nikt-sie-nie-spodziewal-czarny-aktor-w-nowym-serialu-bbc/

Najgorsze, że to jeszcze nic, w każdej Polskiej wsi i mieście okłamuje się ludzi, że Jezus był biały - to dopiero manipulacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #rasizm #bekazkatoli #bekazpodludzi
lakukaracza_ - To już taka tradycja wypokowa, że należy hejtować aktorów grających po...

źródło: comment_DrQC5uaBaNUZODF4JZGXaaLmlR1WiSc8.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@rap_anui: Zawsze można szukać dziury w całym. Nie zmienia to nic w tym, że wizerunek Jezusa jest tak samo fałszywy jak wizerunek Achillesa w tym serialu. Jest jedna tylko różnica, nikt nie twierdzi, że Achilles istniał.
  • Odpowiedz
@prawo: @RuskiAgent1917: Źródła pozabiblijne istnienia Jezusa to jakiś żart. Wskrzeszanie, chodzenie po wodzie, uleczanie chorych, zmartwychwstanie, trzęsienia ziemi itd... a w źródłach pozabiblijnych "no był jakiś tam Jezus... chyba." Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@Darkus777: Dobra daj se luz, zaraz mi zaczniesz udowadniać że Jezus miał blond włosy, niebieskie oczy i 185cm. Jeżeli istniał i pochodził jak mówi pismo z rodu Dawida to był czystej krwi ciapakiem i koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
  • 23
@lakukaracza_ tacyt nie gdyba. Poczytaj. Nie żebym bronił na siłę, bo ja jestem ateistą, jednakże fakty są takie, czy tego chcesz czy nie, że Jezus istniał.
  • Odpowiedz