Wpis z mikrobloga

To już taka tradycja wypokowa, że należy hejtować aktorów grających postacie innego koloru skóry niż posiadają. Tym razem oberwał Achilles:
https://www.wykop.pl/link/4270123/takiego-achillessa-nikt-sie-nie-spodziewal-czarny-aktor-w-nowym-serialu-bbc/

Najgorsze, że to jeszcze nic, w każdej Polskiej wsi i mieście okłamuje się ludzi, że Jezus był biały - to dopiero manipulacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #rasizm #bekazkatoli #bekazpodludzi
lakukaracza_ - To już taka tradycja wypokowa, że należy hejtować aktorów grających po...

źródło: comment_DrQC5uaBaNUZODF4JZGXaaLmlR1WiSc8.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@witajswiecie: Inny kontekst kulturowy, jednak prawo Nazireatu nadal funkcjonowało w czasach Jezusa. Fakt, u  żydów długie włosy u mężczyzn także zle się kojarzyły, ale były pewne wyjątki, jak właśnie Nazireat. Wygląda na to, że nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić o wyglądzie, kololorze skóry czy długości włosów Jezusa. Przeszukując internet znalazłem jednak ciekawy fragment wywiadu z ks. Grzegorzem Strzelczykiem:

"Niektórzy ojcowie Kościoła mówili nawet o polimorfizmie Jezusa, to znaczy, że
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ "trzeba podkreślić, że dzisiaj mamy już naukową pewność, iż badania węglem C14 w 1988 r. przeprowadzono na próbce z Całunu, w której było tylko 40% oryginalnej, starożytnej tkaniny lnianej, a pozostałe 60% materiału stanowiły bawełniane nici ze średniowiecza, wplecione podczas naprawy tego fragmentu płótna.
Karygodne zaniedbanie specjalistów od datowania węglem C14 stało się główną przyczyną uzyskania błędnego wyniku datowania w 1988 r."
Lubię takich bordowych gimboateistów. I ten wielki ból
  • Odpowiedz
@crest: > Lubię takich bordowych gimboateistów. I ten wielki ból dupy, że ktoś może wierzyć w Boga.

Wierz sobie w co tam chcesz. A badania jeżeli były źle wykonane to dlaczego katole nie zgodzili się na ich powtórzenie? No czemu? Może dlatego, że wynik będzie taki sam? Wtedy ciężko byłoby dalej bronić świętej szmaty.

Jestem dumny z bycia gimboateistą, bo to i tak lepsze niż wiara w wymyślone w epoce
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ jak ja lubię ten dźwięk, pękających dup nolajfów ((oo)) widzisz jesteś takim ignorantem, że nawet nie sprawdziłeś dlaczego nie robią ponownych badań. Jak już koniecznie nie chcesz wyjść z tej piwnicy to chociaż otwórz okno ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: Szybko sobie darowałeś. Czyżby czuły punkt z tym samogwałtem. Masz po tym wyrzuty sumienia? "Znowu zawiodłem" - sobie myślisz i popłakujesz? Nie martw się. Opowiesz o tym facetowi w spódniczce i twój bożek Ci wybaczy, tylko pamiętaj musisz żałować - tak naprawdę żałować i obiecać poprawę... szkoda że znów sobie dobrze zrobisz i znów te wyrzuty sumienia ehhh. Ciężkie życie katola.

Odpisz coś bo mi się nudzi. Dojedź mnie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ ja #!$%@? ty masz faktycznie zryty beret XD nie czuły punkt tylko rozmowa zeszła na twój poziom, czyli walenie konia i siedzenie w piwnicy. Starałem ci się delikatnie zaznaczyć, że nie każdy to robi bo większość normalnych ludzi ma partnerki czy tez partnerów więc nie potrzebuje ręki do tego jak np. bordowy samotny nollajf w piwnicy. Wiadomo też, że przyszło ci ta myśl pierwsza do głowy, to zrozumiałe, co samotny
  • Odpowiedz