Wpis z mikrobloga

@ziobro2: Lul u moich rodziców starczają te podstawowe których wogóle nie oglądają. Co usiądziesz to powtórka "Piratów z Karaibów" itp. Wedle mojej opinii nie wiem czy powoli posiadanie telewizji z 200 kanałami ma jakikolwiek sens.
@ziobro2: @Kutazzz: Moi mają najwyższy pakiet w kablówce a i tak oglądają tylko ATM Rozrywka, Polsat 2, TVN7 i TVN24 xD
Jedyne programy jakie uznają to Szpital, Sędzia Wesołowska, Awantura o kasę, Koło Fortuny, Świat według Kiepskich i M jak miłość. W przerwach pomiędzy tymi arcyciekawymi propozycjami leci TVN24 xD W weekendy koncerty życzeń na TV Silesia i listy śląskich szlagierów xD
@ziobro2: wiadomo, ze heheszki i parabola, ale faktycznie cos w tym jest. Ja TV u siebie nie mam, tylko jak do rodzicow raz na pol roku przyjezdzam to czasem poogladam. Na ponad 20 kanalow naziemniej tv przez wiekszosc dnia nie ma nic co by mnie zainteresowalo. Czasem na fokus tv jest cos ciekawego, ale to rzadko, czasem program informacyjny, kiepscy przerywani mega dlugimi reklamami a oprocz tego wszedzie jakies gowno najgorsze.