Wpis z mikrobloga

@Emdap: ja przykladowo nie znajduje muzyki, ktorej slucham na spotify bo nie ktorzy producenci tej muzyki nie sa na tyle znani. Bardzo lubie remixy i nie przepadam za oryginalami piosenek. Tak samo #!$%@? mnie to, ze jak nie chce zaplacic to nie moge piosenek przewijac. Dzisiaj sluchalem SOME od Taconafide i #!$%@? mnie to, ze w pewnym momencie zaczely leciec piosenki nie z plyty tylko jakies proponowane... Jakos Spotify nie spelnia
Nie dość że pobiera baterie to jeszcze musisz stale mieć włączony ekran. I internet.

Nie zablokujesz, bo yt

@Emdap:

gdyby yt miał działanie w tle to juz dawno spotify by upadło

@terwer358:
Serio tak działa YT na androidach i iOS? To faktycznie niewygodne

Ja nie mam problemu ze zminimalizowaniem YT i zablokowaniem telefonu, a dźwięk dalej mi leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bojowkablackberry
W drugą stronę o wiele trudniej z tym, chyba, że disco polo, ale to też na Spotify chyba jest xD


@pawelczixd: ale mnie rozgryzłeś, drugi Szerlok z ciebie. xD Podpowiem, że warto czasem czytać więcej komentarzy niż tylko pierwszy.
Mogłoby zapisywać historię odtwarzanych utworów. Nie każdy ma last.fm.


Zapisują.

Mieli funkcje wyswietlania napisów w piosence (musixmatch), usuneli.


Nie usunęli.

Laczy albumy roznych wykonawcow o takiej samej nazwie


Nie łączy.

nie da się wyłączyć synchronizacji z telefonem, więc kiedy mam jedną kolejkę na telefonie, a drugą włączę na PC, to się tamta kasuje


Bo tak to ma działać. 1 konto obsługuje jednocześnie 1 urządzenie.

Jak zabraknie internetu to nawet piosenke która miałem
@Emdap: ojej no, większość ludzi jest technologicznie ułomna i zainstalowanie messengera to szczyt ich możliwości. Dlatego w IT tyle płacą ( ͡ ͜ʖ ͡)