Wpis z mikrobloga

  • 384
Czy ludzie nie wiedzą o Spotify? Co rusz widzę w tramwaju osoby, które słuchają piosenek przez YouTube. Nie żeby oglądały teledysk, tylko słuchają piosenek. Weirdo
  • 124
  • Odpowiedz
@Emdap: 1. Reklamy na spotify są mega irytujące i nie da się ich pominąć
2. Nie wszystko jest na spotify, czasem sie trzeba nieźle naszukać
3. Za premium się płaci
4. Brak profitu
  • Odpowiedz
@aryss: no właśnie tak patrzę że coś tam jest jak mi ktoś wyżej napisał że Baja jest, nie spodziewałem się i nawet nie szukałem :D To teraz jeszcze czekam na takie hity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawelczixd: tak mi się zdawało skoro mnie zawołałeś. Wyżej wyjaśniałem w czym problem i nie chodzi o disco polo.

r.....7 - @aryss: no właśnie tak patrzę że coś tam jest jak mi ktoś wyżej napisał że ...
  • Odpowiedz
no to rozumiem. Ale z YT? Nie dość że pobiera baterie to jeszcze musisz stale mieć włączony ekran. I internet.


@Emdap: Jak jesteś nieogarnięty to owszem. Jak masz rozum, to ściągasz firefoxa na telefon, a on ma rozszerzenie umożliwiające wyłączenie ekranu gdy muzyka z youtube leci w tle.
  • Odpowiedz
@leazyer: Od razu cebulak- skoro się nie płaci, to ludzie korzystają, poza tym najprościej w ten sposób sobie konkretne utwory puszczać. I co w tym złego?
Wada? Brak możliwości wyłączenia ekranu, chyba że się obejdzie to Firefoxem w trybie stacjonarnym.
  • Odpowiedz