Wpis z mikrobloga

  • 384
Czy ludzie nie wiedzą o Spotify? Co rusz widzę w tramwaju osoby, które słuchają piosenek przez YouTube. Nie żeby oglądały teledysk, tylko słuchają piosenek. Weirdo
  • 124
  • Odpowiedz
@Emdap bo beznadziejna wyszukiwarka, bo niewygodna, bo trzeba się wysilać żeby ogarnąć płatności, bo odstrasza już od początku z tym przejściami piosenek i reklamami. Kilka razy próbowałem używać ale zirytowany wracałem do zwykłych MP3 albo do rmfona. Ta aplikacja nadaje się tylko dla niektórych ludzi.
  • Odpowiedz
@Emdap: w yt jak ktos dobrze wykombinuje jest skrypt słuchania na zablkowanym ekranie, ba jeszcze nie sprawdzalem ale są programy pewnie ktore w locie streamują tylko audio pomijając filmik, ja mam na yt chyba ze 100 playlist i moim zdaniem spotify nie ma polotu do tego :D
  • Odpowiedz
możesz być w szoku ale do yt są też inne aplikacje niż oficjalna.


@rudy2007: Podrzuciłbyś na szybko jakąś apkę? Często korzystam z yt, a w temacie telefonów jestem noga nie interesuję się. Najbardziej denerwuje mnie konieczność włączonego ekranu, a często słucham Bartosiaka i innych zagadnień geopolitycznych w podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ty wiesz ze spotify kosztuje 5 zł miesięcznie jak się składasz na rodzinny?


@chrystusie: Jeśli faktycznie się z tego korzysta w rodzinie to OK, ale jeśli "rodzina" składa się z pięciu randomów z wykopu, to moim zdaniem jest to trochę cebulactwo.
  • Odpowiedz
@Emdap Po pierwsze, darmowy spotify na telefon do rak. Nie ma porównania do darmowego na komputer. Premium już daje radę ale jednak trzeba zapłacić (opcja rodzinna chyba najlepsza a i dla studiujących się czasami niezłe oferty trafiają). Po drugie, #!$%@? Cię obchodzi kto gdzie słucha muzyki xD Jak chcę się męczyć z youtubem i minimalizerem czy innym zamulającym pamięć gównem to się kurła będę męczył i uj Ci do tego (
  • Odpowiedz