Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@WykopowyMiras Muszę Cię rozczarować, ale nie jest to mój jedyny zawód. Drugi jest techniczny. :) Więc w tym momencie Twoja analiza się wykrzacza. Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@biuna: że ty dajesz radę czytać te komentarze, podziwiam, ja nie mam nic wspólnego z oświatą a i tak niesamowicie #!$%@? mnie takie najezdzanie na kogoś bo "Ty to na pewno masz za dobrze i to za moje ciężko zarobione piniondze!"
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@parys88 Bo od oceniania mojej pracy mam innych ludzi, a od nich dostaję pozytywną informację zwrotną i trzeźwe spojrzenie na sprawę. A to tylko wykop. :)
  • Odpowiedz
@biuna:

Muszę Cię rozczarować, ale nie jest to mój jedyny zawód. Drugi jest techniczny. :) Więc w tym momencie Twoja analiza się wykrzacza. Miłego wieczoru.


Musisz być bardzo techniczną osobą, ekspertem w tej dziedzinie skoro wybrałaś pracę za grosze w oświacie, a dodatkowo zamiast uczyć przyszłe pokolenia matematyki i fizyki, układasz z dzieciakami klocki na
  • Odpowiedz
  • 2
To jest #!$%@? dramat że ludzie którzy szkolą przyszłość naszego narodu zarabiają tak marne grosze za dosyć ciężką pracę.
  • Odpowiedz
@parys88: @biuna: niedobrze się robi od niektórych komentarzy, naprawdę.

Nie jest fajne to, że osoba, która odpowiada za moje dziecko, naucza je, opiekuje się nim podczas godzin lekcyjnych zarabia grosze. Smutne to i tyle.
  • Odpowiedz
  • 2
@biuna jak mnie #!$%@?ą wątki nt nauczycieli bo zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci którzy gowno wiedza na temat naszej pracy.
  • Odpowiedz
@biuna nie tłumacz się bo banda zjebow na wykopie i tak nie zrozumie i dalej będzie twierdzić, że nauczyciele dużo zarabiają.
Moja żona też tyle dostała i powiedziała, że #!$%@? to na głupoty xD
W sumie to #!$%@? już bo była zrobić zakupy na obiad na jutro
  • Odpowiedz
@biuna myślę że wiele z tych nieprzychylnych komentarzy jest spowodowane złymi doświadczeniami z nauczycielami. Plus my widzimy tylko te 20 godzin tygodniowo i wolne tyle co mają uczniowie. Niestety, ja sama spotkałam w swoim życiu chyba tylko jednego dobrego nauczyciela. I nie mówię tutaj o byciu wybitnym, zabawnym, cudownym, wyrozumiałym, pomysłowym i nie wiem jeszcze jakim. Po prostu dobrym nauczycielem. Ogromna większość to totalnie wypaleni, maltretowani przez rozwydrzonych uczniow, chcący tylko
  • Odpowiedz
Cieszę się, że możecie w tym wpisie odreagować swoje gorzkie żale zapewne spowodowane tym, że w Waszej karierze edukacyjnej spotkaliście słabych nauczycieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@biuna tylko 80% procent ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz