Wpis z mikrobloga

@Myszoskocznia: po co zmieniac jak to zajebista fucha
20h w szkole 20h z domciu pracy, urlop na poratowanie zdrowia,wczesniejsza emryturka, dodatki za wysluge lat, poki nie #!$%@? gnojowi lepy na morde to cie nie zwolnia, kwiatki i cuksy 2 razy do roku, ferie trochu wolnego wakacje z miesiac wolnego , swieta --- wolne.
  • Odpowiedz
@biuna: Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki i cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja #!$%@?ę, #!$%@?! O, bracia poloniści, siostry polonistki, sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizus, #!$%@?, ja
  • Odpowiedz
@biuna: to w sumie dobrze, że równają wam do najniższej. Niestety budżetówka operuje na pieniądzach podatników i pensje w tej strefie są uzależnione od sektora prywatnego. Im wyższe pensje w sektorze prywatnym co przekłada się na wzrost ściągalności podatków, to wtedy można podnosić pensje budżetówce. W efekcie jest tak jak być powinno. Nie możesz winić polskej gospodarki za taki san rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz