Wpis z mikrobloga

Skończyłem megaartykuł o tym, czym ogrzać dom - 70000 znaków -_- Miesiąc pisania... #budujzchaferem

Pomożecie dostać się na główną? https://www.wykop.pl/link/4259649/czym-ogrzac-dom-co-najbardziej-sie-oplaca-i-dlaczego/

W artykule opisuję:

- Ekogroszek? Pellet? Pompa ciepła? Ogrzewanie elektryczne? Gaz? Mnóstwo możliwości. Na co się zdecydować skoro każdy poleca coś innego?

- Opisuję dokładnie większości technologii.

- Pokazuję dlaczego nie warto porównywać kosztów ogrzewania dwóch - nawet podobnych - domów

- Wyjaśniam co to jest PCHE, OZC, EP, EK, EU

- Ułatwiam decyzję i odpowiadam na pytanie, który system grzewczy powinieneś wybrać.

Innymi słowy - megadużo konkretnych informacji dla budujących. Kto czytał mój artykuł o fotowoltaice to wie, że będzie rzetelnie :)

#gruparatowaniapoziomu #budujzwykopem #budowadomu #dom
  • 26
  • Odpowiedz
@simperium: Ad 1) Mam takie obawy, ale wzoruję się na Szafrańskim :)

W przyszłości pewnie rozdzielę ten artykuł jak będę dokładniej opisywał wszystkie możliwe metody ogrzania domu.

Ad 2) Mogę to zrobić, ale jaki jest cel? Taki, że tekst od razu nie straszy swoją objętością?

Ad 3) A to się zgadza, a poza tym nie lubię, nie wiem, nie umiem promować siebie, artykułów, bloga i książki. No, ale tutaj udało
  • Odpowiedz
1200 wykopów i 10000 odwiedzin bloga

@chafer: pamiętaj, że te liczby nie oznaczają tego, że 10 tys. osób przeczytało całą treść. Dlatego warto mimo wszystko dzielić na części, by osoba czytająca wiedziała w którym miejscu skończyła tekst i od którego momentu zacząć. Oczywiście mając na myśli podział na części nie mam na myśli podziału na strony, tylko po prostu rozdzielenie na więcej krótszych artykułów :).
(wyboldowałem odpowiedź na pytanie
  • Odpowiedz
Takich artykułów tu trzeba


@a__s: Lepiej by było wrzucić trochę polityki, przykryć filmikami z wypadków drogowych i na deser podać info o żonie aktora która kupiła sobie pieska - a nie czekaj, wzięła go ze schroniska <3
  • Odpowiedz
Oczywiście mając na myśli podział na części nie mam na myśli podziału na strony, tylko po prostu rozdzielenie na więcej krótszych artykułów :).

@simperium: Ok, teraz rozumiem :) Podzielę go za jakiś czas. Ciekawe, czy gdybym artykuł od razu skrócił to by wszedł w gorące? Pewnie nie... ;)
  • Odpowiedz
@chafer: mamy podobny staż kont, to powinieneś wiedzieć, że aby weszło to na główną, to musiałbyś napisać tekst w stylu "jak wybudować dom, który ochroni cię przed chordą imigrantów", albo "jak ogrzać dom, by kobiety w nim z chęcią pokazywały cycki" ;)
  • Odpowiedz