Wpis z mikrobloga

  • 3178
A dziś z samego rana pozbywamy sie raka piersi. Nowotwór złośliwy mojej #rozowepaski został potraktowany chemią, a dziś dzień zabiegowy. Żegnaj sqrwysynu! Bądźcie zdrowi Mircy i Mirabelki. Jadę być blisko. #rakcontent #zdrowie
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Citaxin nie nam statystyk, ale w perspektywie zyliarda badan, wg diagnozy opartej o stopień zaawansowania i skutecznosc i efekty leczenia: calkowite wyleczenie,
  • Odpowiedz
@mistalowa: Dobrze że jesteś przy niej, to dużo znaczy. Mój różowy boryka się z guzami piersi od ponad trzech lat. Miała w tym czasie trzy operacje, dwie na których usuwali jej guzki i niestety mastektomię w tym roku ponieważ bydlaki ciągle rosły. Trzymam za was kciuki, powodzenia!
  • Odpowiedz
@mistalowa mnie to dziwi, bo ustawa zobowiązuje szpitale i kliniki do prowadzenia takich statystyk. Badanie badaniem ale jaką skuteczność ma akurat ten szpital to nie wiadomo
  • Odpowiedz
@mistalowa: Wysciskaj swoją różową ode mnie! Bardzo trzymam za nią kciuki i na pewno będzie dobrze. Super że są kobietki świadome tego jak ważne są badania profilaktyczne!
  • Odpowiedz