Wpis z mikrobloga

W gimnazjum był pomysł żeby zrobić dwie grupy angielskiego o zróżnicowanym poziomie. Był już nawet zrobiony test żeby byli wiadomo jaki podział zrobić. ALE NIE K--------A BO TAK NIE WOLNO TO NIE ŁADNIE DZIECI DZIELIĆ NA GLUPSZE I MONDRZEJSZE!!!

Tak więc na lekcji wypowiedziałem się w pół minuty w kilku ładnych zdaniach i potem słuchałem jak matoły składają zdanie przez 10 minut przy pomocy klasy i nauczyciela xD

A to jeden z wielu przykładów.

W tym kraju jak jesteś debilem matołem dzieciorobem (zazwyczaj łączy się wszystkie te cechy) to masz zawsze lepiej bo takim osobom od małego poświęca się więcej czasu, dostajesz zasiłki zapomogi itp.

Dziekuje Pan państwo polskie

#polska #gownowpis #przegryw #socjalizm #zalesie
LajfIsBjutiful - W gimnazjum był pomysł żeby zrobić dwie grupy angielskiego o zróżnic...

źródło: comment_K3BqSJVQt8OJkzLo5aSTi0waTfhGKD6p.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LajfIsBjutiful: W liceum miałem taki test. Oczywiście jakoś ładnie nazwany, ale każdy wiedział o co chodzi. Wymyśliłem więc sobie, że chcę dostać się do tej słabszej grupy i napiszę ten test źle, zaznaczę złe odpowiedzi, nawet gdy znam dobre. Angielski już jako tako znałem więc po co się przemęczać i z---------ć z ludźmi marzącymi o anglistyce xD
Dostałem kartkę do ręki, pytania na poziomie późnej podstawówki, albo wczesnego gimnazjum. Decydowanie
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: miałem w LO 2 grupy (jedno z lepszych LO w mieście, ale i tak) i bardzo sobie chwalę. Mimo bycia w gorszej. Wolałem słuchać nieco więcej dukania, ale mieć to w jakieś luźniejszej atmosferze, a nie wieczne pozerstwo, popisy rodem z przedszkolnego ogródka i nauczycielkę, która jakby mogła, to pewnie zutylizowałaby połowę nastolatków w grupie młotem kowala.
  • Odpowiedz
  • 1
@LajfIsBjutiful to u nas było super pod tym względem bo podzielili wg poziomu cały rocznik, więc nie dość że była szansa poznać ludzi z równoległych klas, to jeszcze poziom był bardzo wyrównany (i wysoki)
  • Odpowiedz