Wpis z mikrobloga

W gimnazjum był pomysł żeby zrobić dwie grupy angielskiego o zróżnicowanym poziomie. Był już nawet zrobiony test żeby byli wiadomo jaki podział zrobić. ALE NIE #!$%@? BO TAK NIE WOLNO TO NIE ŁADNIE DZIECI DZIELIĆ NA GLUPSZE I MONDRZEJSZE!!!

Tak więc na lekcji wypowiedziałem się w pół minuty w kilku ładnych zdaniach i potem słuchałem jak matoły składają zdanie przez 10 minut przy pomocy klasy i nauczyciela xD

A to jeden z wielu przykładów.

W tym kraju jak jesteś debilem matołem dzieciorobem (zazwyczaj łączy się wszystkie te cechy) to masz zawsze lepiej bo takim osobom od małego poświęca się więcej czasu, dostajesz zasiłki zapomogi itp.

Dziekuje Pan państwo polskie

#polska #gownowpis #przegryw #socjalizm #zalesie
Pobierz LajfIsBjutiful - W gimnazjum był pomysł żeby zrobić dwie grupy angielskiego o zróżnic...
źródło: comment_K3BqSJVQt8OJkzLo5aSTi0waTfhGKD6p.jpg
  • 66
@marek-kalka: ja mialem podzial na grupy i nie zaczynalem od totalnego 0, bardziej moj komentarz byl do tego ze "wyrownywanie" poziomu mialo miejsce na innych lekcjach a tam nigdy podzialu nie bylo tak wiec pierwsze pol roku wyrownanie poziomu i w LO to samo :D
@LajfIsBjutiful: W moim LO było 8 grup angielskiego bez podziału na klasy. Mnie po teście zakwalifikowano do... 1 - najsłabszej. Bez chwalenia się nauczycielce wybrałem rozszerzoną maturę z angielskiego (choć teoretycznie robiliśmy zadania tylko z podstawowej, bo taką pisali wszyscy poza mną) i zdałem na 70%. Także działa to w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)