Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w 2 salonach #bmw się rozejrzeć i jeszcze więcej tylko narobiłem sobie wątpliwości.
Rozważałem nowszą 3 lub trochę starszą 5. Chciałem się zmieścić tak do 100-130k pln.
W 5 podoba mi się bagażnik, jest ogromny, środek - czuć że to klasa wyższa niż 3.
3 za to jest mniejsza, bardziej sportowa bym powiedział, bo 5 to taka limuzyna prezesa XD tu bagażnik jest mały ale na miasto auto w sam raz.
Pokazał nam gość X1 - 2017 rok i to spodobało się żonie najbardziej XD Ale nie wiem czy taki "SUV" mi potrzebny
Zastanawiam się co w tym przedziale cenowym jeszcze mógłbym kupić. Zawsze marzyłem o BMW i już przed Mazdą 2 chciałem jakieś kupić ale wtedy szukałem dużo tańszego i wszystkie co oglądałem były bite i wylądowałem w Maździe.
#samochody #motoryzacja
  • 89
Byłem dziś w 2 salonach #bmw się rozejrzeć i jeszcze więcej tylko narobiłem sobie wątpliwości.

Rozważałem nowszą 3 lub trochę starszą 5. Chciałem się zmieścić tak do 100-130k pln.

W 5 podoba mi się bagażnik, jest ogromny, środek - czuć że to klasa wyższa niż 3.

3 za to jest mniejsza, bardziej sportowa bym powiedział, bo 5 to taka limuzyna prezesa XD tu bagażnik jest mały ale na miasto auto w sam
@Oskarek89: jak już BMW to nie lepiej f01 w tej cenie? Mój ojciec ma, wcześniej miał f10 i bez porównania. 5 troszkę bardziej sportowo ale 7 to jest wypas naprawdę. Mega wygodna cicha i bogato wyposażona.
A jakiś Cadillac? Chodzą w fajnych cenach, dobre wyposażenie, tylko nwm jak z częściami, wersje europejskie się wymieniają , którymś Oplem (Insignia?) ale nie wiem jak z częściami do wersji amerykańskiej
@Oskarek89: zobacz Q3 i A5 ze sprawdzonymi motorami . Z trójeczki nie będziesz raczej zadowolony (chyba ze 335i na fullu albo M3) 5teczka zbyt awaryjna szczególnie w motorach 2.0 . Jak coś bardziej spokojnego to Superb i Passat . A jak nagle żona przejmie inicjatywę i będziesz brał SUV a Mazda dalej Ci się podoba to nowa CX-5 również z dieslem bo ta bena to truchło .