Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio ze znajomym w jednym z tych popularnych wiosną miejsc do picia w plenerze, zwyczajnie poszliśmy sobie wypić po dwa piwerka koło rzeczki na słoneczku. Powiem wam, że nawet to doświadczenie zostało już zepsute przez moją ścieżkę do czarodziejstwa. Jako że miejsce popularne to wokół mnóstwo młodych ludzi i choć sam jeszcze do dużo starszych nie zaliczam, to jednak jestem starszy wiekiem i młodszy zapewne o niektóre doświadczenia. Siedziałem tam i doszczętnie popsułem sobie ten miły, ciepły wiosenny dzień zaledwie chwilą rozmysłu.

Rozumiecie, to młodzi ludzie, pełno atrakcyjnych różowych ze swoimi kolegami/facetami flitrowanie jakieś wczesne doświadczenia z piwerkami miłostkami i seksami. Mogę na to tylko patrzeć jak przez lustro weneckie, kompletnie niewidzialny i oddzielony od tego świata, doświadczenie młodzieńczej miłości i cieszenia się życiem którego nigdy nie zyskam, straciłem swój czas na inicjacje seksualną i niezobowiązujące gimnazjalne/licealne związki, nawet ten głupi browar nad rzeką nie smakuje tak samo. Te związki niby nieważne, ale jednak są niezwykle istotne w procesie kształtowania się ludzkiej psychiki i poczucia własnej wartości w wieku późniejszym i nie ma opcji by to naprawić. Nie byłem nawet w tym wieku jakimś piwniczakiem, sam bywałem na takich gówniarskich spędach i piłem pierwsze browary w takim otoczeniu, ale najwidoczniej zbiór nieszczęśliwych okoliczności i niezrozumiałej dla mnie nieatrakcyjności dla loch sprawił, że jestem na ścieżce czarodzieja, najpewniej bez powrotu.

#przegryw #zalesie #tfwnogf #stulejacontent #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almost_a_wizard interesują cię wycieczki górskie?
Poszperaj w necie za rajdami górskimi.
Bacowalem na jednej chacie studenckoej podczas takiego rajdu dość sporej grupy i tak się właśnie zastanawiam czy nie #!$%@?ę wszystkim w te lato i nie będę się szwendał z tego typu zbiorowiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@berys jak zaczniesz to w bodaj przedostatni wakacyjny weekend jest festiwal na Danielce. Potem myk na Rycerzową i ... dalej już gdzie tylko nogi poniosą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz