Wpis z mikrobloga

@klema: @tusk: w Ferrari mają system który daje kierowcy zielone światło gdy wszystkie nakrętki kół są nakręcone. Trzy koła były zmienione a czwarte w ogóle nie zostało odkręcone. Z punktu widzenia systemu 4 nakrętki były na swoim miejscu, więc poszło zielone światło dla Kimiego, a ten zaczął odjeżdzać.

Podobno na pistoletach mają jeszcze jakieś przyciski które wciskają gdy koło zostanie dokręcone, ale nie wiem jak z tym systemem
  • Odpowiedz
@Wrath_of_the_Tyrant: Co ja mi Ci teraz napisać? Przyznać rację, że Williams jest droższy od jego odszkodowania czy próbować zwrócić uwagę na niepoważny i humorystyczny ton mojej wypowiedzi kończącej się sławnym na cały świat symbolem żartu czyli "xD"...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Wrath_of_the_Tyrant @klema @tusk: System działa w ten sposób, że liczy ile razy został przełożony pistolet. Raz odkręcenie i drugi dokręcanie. Mechanik od lewego tylnego przyłożył raz pistolet próbując odkręcić, ale nic nie dało więc chwycił za drugi pistolet próbując jeszcze raz odkręcić. System zinterpretował, że koło zostało odkręceno i przekręcone. No i zapalił zielone światło. To samo stało się u Haasa w Australii. Tylko nikt na zdrowiu nie
  • Odpowiedz