Wpis z mikrobloga

@kameleon321 zejść może dopiero po kilkunastu jak nie kilkudziesięciu myciach. Cały sens tego markera opiera się na tym że ma on w sobie łagodny rozpuszczalnik który delikatnie rozpuszcza farbę naokoło i nadlewa ją na podkład. Dobrze to zaprezentował @AdBuster w swoim filmiku. Odrazu cię informuje że nie niszczy to znacząco lakieru a różnice widać tylko pod lupą
  • Odpowiedz
@Stragan: oczu kąpiel, nie wierzę, że to czytam. Mam nadzieję, że Ci ktoś napluje do burgera i wręczy z uśmiechem, albo nasra na wycieraczkę i zadzwoni do drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę koleś to jest tylko rzecz. #!$%@? się prędzej czy później i moto będzie się nadawało tylko ja złom


@Stragan: jest różnica między rozwaleniem czegoś samemu albo przez kogoś bliskiego(czy też ukochanego zwierzaka) a przez obcą osobę, która nie miała prawa dotykać tej rzeczy
Ciekawe czy jakby ktoś wziął zostawioną przez tego gówniaka zabawkę i zniszczył próbą zabawy to też byłaby tylko rzecz
  • Odpowiedz
@kameleon321: to tylko motocykl, moje dziecko jest wazniejsze niz jakis tam motocykl. Poza tym co on tobie zrobil takiego, rzucasz sie tak jakby ci go zjadl ten motocykl!
  • Odpowiedz