Wpis z mikrobloga

Ale co wy tak płaczecie? Widzieliście wogole ten film? Chłopak dzwoni ze na jego komputer są wykonywane ataku ddos i nie wie co zrobić. Ataki ddos są legalne?


@Wooferek: Ty tak na poważnie?
@Bardamu: pomijając czy wykop teraz lubi tego grubaska czy nie to dyspozytorka zachowała się haniebnie. No #!$%@? dzwoni grubasek zgłosić PRZESTĘPSTWO, a ona go kompletnie olewa. Rozumiem, że pewnie jest jakaś zwykła karyną z ulicy bez wiedzy i doświadczenia, ale powinna dopytać o co dokładnie chodzi i ew. wtedy wysłać na komisariat, a nie pyta "Czy ty się dobrze czujesz?". Może pracuje raz tu, raz na telefonie pogotowia i jej się
@gerwant2k: Ty sie dobrze czujesz?
może zrozumiała o co pyta? że nie ma co blokować linii jeśli sie słyszy że ktos atakuje jego internet? "Chciałbym zgłosić ataki didos na mój komputer i mój internet", takie zdanie sklepał dzwoniąc na linie służącą ratowaniu zdrowia i zycia. Niech się cieszy że nie dostał jeszcze wezwania na policje o takie cos
@Ponczo88: Czuje się wyśmienicie, dziękuje. Co mnie obchodzi czy uzasadnione wezwanie czy nie. To są służby i mają się odzywać do nas KULTURALNIE i rzeczowo bo za nasze jedzą. Mogła nie zadawać tego atakującego pytania o samopoczucie grubaska tylko od razu wysłać na komendę, jeszcze by krócej blokował linię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponczo88: no na pewno. Dobra widzę, że nie ma sensu z tobą rozmawiać. Też nie lubie tego guwniaka bo widziałem jak reklamowal scamy i stał się tym z czym wykop walczył. Ale trzeba to oddzielić.