Wpis z mikrobloga

Mam 30 lat i przeczytałam kilka tysięcy książek. Zaczęłam czytać dla przyjemności w wieku 10-11 lat. Komiksy były fajne, ale książki bardziej. Najlepiej podchodziła mi fantastyka, czasem jakiś kryminał. Był czas, że czytałam jedną książkę dziennie.Na przykład jak byłam na wakacjach w Janowie, a pogoda była do kitu strasznie, w ciągu 2 tygodni zostałam czytelniczką roku. I kuźwa niby to wieś pod Częstochową, ale jaki mieli wybór, to szok! I uj mnie trafia jak czytam wpisy takiego seby, który na mirko chwali się, że w wieku 20 lat nie przeczytał żadnej
(°°

#czytajzwykopem #oswiadczenie
  • 244
  • Odpowiedz
@xandra: Według mnie najlepiej czytać książki bazowane na danej tematyce , z której można wyciągnąć wartościową wiedzę. Kryminał jeszcze ujdzie bo można dowiedzieć się jak to wszystko działa ale na fantasty nie traciłbym czasu.
  • Odpowiedz
@Ajnsztajn: Popieram, jak coś czytać to czytać tylko wartościowe rzeczy. Sam jak czytam to zazwyczaj są to rzeczy w stylu książek technicznych albo Sztuka Wojny czy Rozważań. Polecam gorąco. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Nie, ale nie potrzebowałem przeczytać tysięcy książek żeby widzieć różnicę między ludźmi i że każdy lubi co innego. Nie jest przez to ani lepszy ani gorszy. Ważne żeby każdy czuł się dobrze ze sobą.
  • Odpowiedz
@MisterMr: Widźmaka przeczytałam wszystkie, ale powiem ci, że fajnie jest też posłuchać audiobooka, leżysz sobie w nocy, słuchawki na uszach i tylko wyobrażasz sobie to co czyta lektor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kelemele: Ale może jeszcze zostaniesz, i masz rację jesteśmy różni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kelemele: Nie marnuje czasu, rozwijam wyobraźnię, dzięki niej mam niesamowite sny, włącznie ze świadomymi. A ty już zostałeś Ronaldo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: nie wszyscy mają ambicję
  • Odpowiedz
@xandra: dzisiaj wracając z pracy myślałem sobie nad taką biblioteką ebooków i audiobooków w formie netflixa, pewnie coś takiego jest a jak nie to fajny pomysł co? Xd
  • Odpowiedz