Wpis z mikrobloga

UUU Antypolonizm! #norwegia #polakicebulaki #antypolonizm
Okazuje się że jakimś cudem polacy pracujący w Norwegii dostają ok 30tys PLN zasiłku jednorazowego na każde dziecko w Polsce, i jakiś polonorweg ma ból odbyta o to że takie coś jest możliwe, poza tym wspomina że 55tys PLN to 4 lata wypłat w Polsce i ludzie remontują sobie za to domy. Zapraszam do dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º)
electro_nick - UUU Antypolonizm! #norwegia #polakicebulaki #antypolonizm
Okazuje się...

źródło: comment_F6GvdRSeCZxdoOALEOXP2WtlTubt40jj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@thewickerman88: on pisze ze mieszka w Norwegii od 5 roku życia, zaczął pracować legalnie w wieku 16lat i cały czas od tego czasu pracuje, pyta głownie o to dlaczego rodziny które mieszkają w Polsce dostają pieniądze ( jakby mieszkały w Norwegii to nie było by problemu)
  • Odpowiedz
@electro_nick: Typowy burak z kompleksem pochodzenia, pewnie w szkole dzieciaki mu dokuczały, więc teraz próbuje pokazać jak nienawidzi swojej ojczyzny starając się być bardziej norweski od Norwegów. Z Polską niewiele go raczej łączy, wskazuje to choćby fakt, że jest zupełnie oderwany od polskiej rzeczywistości, nie wie nawet ile się zarabia i ile co kosztuje... Cóż, jego życie jego prawo.

Co do samego tematu to trudno się wypowiedzieć. Z jednej strony potrzeby
  • Odpowiedz
@zone3: Pardon, ja tam sobie lubię czasem pobóldupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie nie chodzi o to czy gość ma rację (bo jak sam napisałem na sytuację można patrzeć dwojako), a o to, że zajadle atakuje tylko i wyłącznie Polaków, w dodatku podpierając się wyssanymi z palca informacjami.
Nie jesteśmy jedyną grupą imigrancką, która korzysta z benefitów norweskiego socjalizmu, są Szwedzi (to akurat mistrzowie w
  • Odpowiedz